2733
2734

مادرنازنینم ۱۱ سال از نبودنت میگذره جان دلم  ولی همچنان در دلم در جانم دراعماق وجودم زنده ای فدات بشم دلم برات یه ذره شده ای کاش بودی و سر روی شونه هات میزاشتم تا آروم بشه دل بیقرارم عروسیمو ندیدی بچه هام و ندیدی   مادرم عزیزتر از جانم خیلی دلتنگتم عشق من     

اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزیزم خدا بهت صبر بده

روح مادرتم قرین رحمت و آرامش

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ممنون جان دلم خدا مادرتو حفظ کنه واست الهی 

فدات بشم

مامانم یه مریضی سخت گذرونده

دعا کن خدا سلامتی کامل بده بهش

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738

چقدر ناراحت شدم.خدا مادرتون رو بیامرزه.من تو شهر غریبم همیشه فک میکنم اگه زبونم لال خدایی نکرده مامانم چیزی بشه .بی کس و کار میشم.اونوقت فقط باید بمیرم.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
الهی آمین انشاالله بهتر از اولش بشه عزیزم

فدات بشم عزیزم

چقدر ناراحت شدم.خدا مادرتون رو بیامرزه.من تو شهر غریبم همیشه فک میکنم اگه زبونم لال خدایی نکرده ماما ...

داغ مادر خیلی سخته خیلی الهی هیچکس نبینه خدااااا  

اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706