2733
2734

منظورم اینه ک اولین تخمک چن روز بعد از زایمان ازاد میشه؟

من ۲۸ دی سزارین شدم امروز

رابطه بدون جلوگیری داشتم میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟؟؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

وای چقدر زود رابطه داشتی دختر 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای چقدر زود رابطه داشتی دختر 

من یک هفته بعد از سزارین رابطه داشتم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
وا چرا این همه زود رابطه داشتین!!!!!!نمیتونستین ۲ هفته دیگه ام جلو خودتونو بگیربن

تازه الان ک خوبه من اولین بار یک هفته بعد از سزارین رابطه داشتیم😂

من یک هفته بعد از سزارین رابطه داشتم

بگو که شوخی میکنی🙄🙄🙄

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
مامان بزرگ من سه تا بچه اولشو ۴۰ روز به ۴۰ روز حامله شده  چه دلی دارید ریسک میکنید انصافا  ...

حتما اخه اصلا قصد بارداری ندارم بدن منم یجوریه با یک بار اقدام باردار میشم

2706