2726

من حس میکنم هیچ هنری ندارم واسه همین😁

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بخاطر تنبلیم ادم فروشی پدر مادرم بی اهمیتی شوهرم خسته ام 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

نباید اینجوری باشید... اینجور مواقع چند تا صلوات بفرستید برید یه دوش اب گرم. بگیرید یک چای خوشرنگ یا قهوه برای خودتون بریزید و ب کارهایی ک شما رو اروم میکنه و بهتون لذت میده بپردازید... و حتما بزنید از خونه بیرون تا روحیه تون باز شه یه خرید کوچولو شده انجام بدید حتی یه گیره سر حال دلتونو خوب میکنه

نباید اینجوری باشید... اینجور مواقع چند تا صلوات بفرستید برید یه دوش اب گرم. بگیرید یک چای خوشرنگ یا ...

من وقتی استرس میگیرم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم فقط اسهال استفراغ دارم بدنمم لرز میگیره

نباید اینجوری باشید... اینجور مواقع چند تا صلوات بفرستید برید یه دوش اب گرم. بگیرید یک چای خوشرنگ یا ...

انقد از خدا کمک خواستم

ولی انگار منو نمیبینه...انگار فراموشم کرده..

دلم واسه خودم میسوزه بخدا

بیست سالمه این همه مشکل و درگیری فکری دارم

حوصله هیچیو ندارم دیگ

نه حوصله بیرون

ن خرید 

هیچی

منم مشکلاتم زیاده بچه ها همسرم ب شدت عصبی دیکتاتور لجباز منم فقط 28سالمه و شهر دورم هستم حتی اما با صبوری و توکل ب خدا دع و حرف زدن با خدا الان شرایطم بهتر شده قبلنا انقدر عصبی بودم خودمو میزدم حتی با شوهرم همش درگیری دعوا افسرده بودم. حالت تهاجمی اما شروع کردم ب شناخت خودم خودمو بغل کردم با خودم. مهربون شدم الان ک ب خودم ارزش میزارم میبینم اونم رووم حساب میکنه اول باااید خودتونو دوست داشته باشید....