2726
عنوان

اعتماد بنفس ندارم

178 بازدید | 12 پست

بچه ها من یه مشکلی دارم وقتی توی جمعی هستم که همه از من بالاترن یه جوری اعتماد بنفسم میاد پایین، توی جمعی هم که همه از من پایینترن باز میخوام خودمو انقد خودمونی نشون بدم که مبادا دلشون بشکنه و بعدش از رفتارام پشیمون میشم، این حالت طبیعیه؟ یه سری مقالات روانشناسی خوندم این حالات فک کنم بخاطر عدم اعتماد بنفسمه،

اوناییکه بالاترن چیش به تو رسیده هیچکس رو محل نده اعتمادت بره بالا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا امروز رفته بودم دیدن همسایه دوستم، خواهر شوهر جاری و مادر شوهر اون همسایه هم خونشون بود، من تو اون جمع از همه جوونتر بودم ولی از وقتی از اونجا برگشتم یه حالیم، احساس میکنم رفتارم خیلی با خجالت همراه بوده

2728

وای عزیزمم

دقیقا مثل من

بخدا بدترین دردِ

چهره م خوبه اندامم خوبه

حتی خیلی اهل ارایش هم نیستم 

ولی اعتماد به نفسم زیره صفره

بخصوص توی جمع خانواده ی همسرم

همیشه نیاز به حمایت همسرم دارم

واقعا کمک میخوام

منم‌مثل شما هستم‌

جدا؟ یعنی حتی وقتی بقیه ازت پایینترن به فکر اینی که مبادا دلشون بشکنه، چه کنیم با این حالمون اخه؟ مامرای امروزمو بخون از وقتی برگشتم خونه حس خوبی ندارم، نهار و که خوردیم تا شوهرم بخواد بره من همش تو فکر بودم ، تا اینکه کفتم بذار بیام اینجا بنویسم

جدا؟ یعنی حتی وقتی بقیه ازت پایینترن به فکر اینی که مبادا دلشون بشکنه، چه کنیم با این حالمون اخه؟ ما ...

دقیقا منم میگم دلشون نشکنه از خودم بالاتر باشن اعتماد بنفش ندارم 

مشکلم اینه دوست دارم تحسین بشم

نمیتونم خودم برا خودم ذوق کنم

البته بیشترین علتش برمیگرده به دوران کودکی بخصوص نوجوانی

همیشه توی جمع یه جورایی کوچیک میشدم

نیاز داشتم مادرم ازم تعریف کنه اما برعکس توی ذوقم میزد

الان البته خیلی عوض شده اما بر من که خودم یه مادرم و سی سالمِ خیلی دیره

همیشه میگم خدایا شکرت که دختر ندارم هر چند که عاشق دختر بچه هام

بیشتر به این خاطر که مثل خودم سرخورده و بدون اعتماد به نفس بارمیومد

مادر من هیچ وقت توی نوجوانی به من نگفت دختر قشنگم!!سختش بود یا بلد نبود به مرور در من یه کمبود شکل گرفت

اینم قبول دارم که خیلی از پدر مادر ها دیگه محبت بیجا دارن نسبت به بچه هاشون

هر چیزی حد وسطش خوبه

که در مورد مادرم خانواده م کوتاهی کردن

نقطه ی مقابل من خاتواده ی همسرم هست.مادر شوهرم بجه هاش رو با اعتماد به نفس بالا بزرگ کرده و الانم همیشه توی مجلس گل سر سبد هستن

مشکلم اینه دوست دارم تحسین بشم نمیتونم خودم برا خودم ذوق کنم البته بیشترین علتش برمیگرده به دوران ...

اره، من حتی وقتی تخسین میشم بازم خجالت میکشم چند بار از شوهرم پرسیدم که معلومه هول کردم شوهرم گفت نه خیلی مسلط بودی، نمیدونم هول شدنمو خجالتم‌ و تابلو میکنم همه میفهمن یا نه