2726
عنوان

یبوست نوزاد یکماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 28 پست
مقعدش رو با چی چرب می کنی؟ من با روغن زیتون خالص و بو دار چرب میکردم به محض اینکه چرب میکردم همون لح ...

دکتر گفت با پارافین چرب کنم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرخشک نان خوبع اینکه غذایی که شما میخوریم موثر اویشن بخورید الوبخارا خاکشیر

الان گفت ببلاک اچ آ بگیرم اخه اپتامیل خیلی بدطعمه دوست نداره

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2728
شیافت گلیسرین از داروخانه بگیر بزار واسش سریع جواب میده دکتر دخترم تجویز کرد وزنش چقدره 

برا این سن میشه مگه؟؟

الان ک یبوست داره وزنش۴

الان گفت ببلاک اچ آ بگیرم اخه اپتامیل خیلی بدطعمه دوست نداره

من اطلاعاتم در همین حد ولی پیگیر باشید انشالله خوب میشن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
عزیزم اگر دل درد نداره و به خودش نمیپیچه مشکلی نداره تا یک هفته ده روز اشکال نداره. ولی اگر درد داره ...

موقع زور زدن ناله میکنه ولی درکل گریه و آزار و اذیت نداره 😣😣😣

من اطلاعاتم در همین حد ولی پیگیر باشید انشالله خوب میشن

ممنون گلم دعامون کنید

اره میشه دخترمنم همینطوری شد ببین هر شیافت برا وزن ۱۰ کیلوعه تقریبا شما شیافت و نصف کن واسش بزار&nb ...

ممنون گلم

ممنون گلم

خواهش عزیزم

راه طبیعی دیگه ایم هست صابون گلنار کنارش ببر اندازه یه بند انگشت یکم بیشتر مثله شیافت بشه بزار مقعدش درجه دلش کار میکنه من همه این کارا رو کردم 

موقع زور زدن ناله میکنه ولی درکل گریه و آزار و اذیت نداره 😣😣😣

وقتی متوجه میشی که میخواد زور بزنه، خودت پاهاشو جمع کن توی شکمش و بهش کمک کن راحت‌تر کارشو انجام بده. شیاف گلیسیرین کودکان هم مشکلی نداره، پسر منم نوزاد بود چند بار مجبور شدم براش استفاده کنم. البته دکترش گفته بود. آب جوشیده سرد شده رو هم دکترش گفت. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دکتر گفت با پارافین چرب کنم

با روغن زیتون اصل که جلوی چشم خودت گرفتند چرب کردنش رو امتحان کن بی ضرر ترین راهه منم پسرم اینطوری بود بعدا هم بزرگ شد نمی تونست کار دفعش رو یکباره انجام بده تکه تکه مدفوع میکرد روزی بیست بار باید برای یه تکه کوچک مدفوع پوشکش رو عوض میکردم از پوشکم نمی تونستم بگیرم چون گاهی اوقات اون تکه ها بدون کنترلش دفع میشد دکترش گفت احتمالا ضعف ماهیچه مقعد داره اول بهش خوارک های روان کننده مثل انجیر و آلو بده اگه درست نشد باید ازش عکس بگیری که هیچ رادیولوژیستی راضی نشد از بچه دو و نیم ساله عکس بگیره رفتم براش روغن زیتون اصل بودار خریدم چند روز بهش دادم کاملا خوب شد

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
با روغن زیتون اصل که جلوی چشم خودت گرفتند چرب کردنش رو امتحان کن بی ضرر ترین راهه منم پسرم اینطوری ب ...

چ خوب عزیزم زنده باشید 😍🌺