2410
2553
عنوان

یبوست نوزاد یکماهه

121 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها کسی تجربه یی داره کمکم کنه؟

دخترم ۲۸ روزشه هفت روز بود ک فقط یبار شکمش کار کرد از دیروز هم کلا کار نکرده 

چکار باید بکنم؟؟

شیر خشکی هم هست دکتر الان شیر اپتامیل اچ آ بهش داده گفته تنها راه درمانش اینه 

شما تجربه یی ندارید؟؟

مقعدشم چرب میکنم هرروز شکمش و پاهاش رو هم ماساژ میدم 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یک ماهه نمیدونم ولی پسرم چهار ماهش بود دکتر شیاف گلیسیرین داد خوب شد

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2720

من هربار دخترمو می برم حمام به یه ساعت نرسیده تا نزدیک گردنش پی پی میکنه😐

فکر کنم داخل حمام گرم میشه بدنش به خاطر اونه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

مقعدش رو با چی چرب می کنی؟ من با روغن زیتون خالص و بو دار چرب میکردم به محض اینکه چرب میکردم همون لحظه شکمش کار میکرد

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

شیرخشک نان خوبع

اینکه غذایی که شما میخوریم موثر

اویشن بخورید

الوبخارا

خاکشیر

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2714
از دکتر بپرس ببین میشه روغن زیتون تو شیرش بریزی؟  چون سنش کمه میگم بپرس اول

نه نمیشه

باز یه ذره نبات داغ بهتره تا روغن زیتون

منم یه بار پسرم رو حموم کردم گذاتشمش تو وانش تا خودم حوله بپوشم برگشتم دیدم تشت پر شده از پی پی دوباره حمومش کردم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
من فق  بلد بودم بگم مقعدشا چرب کن ک خودت بلدی  یکم آب جوش بهش بده خیلی کم

اخه آبم بهش میدم انگار نه انگار بخدا دارم دق میکنم 

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

عزیزم اگر دل درد نداره و به خودش نمیپیچه مشکلی نداره تا یک هفته ده روز اشکال نداره. ولی اگر درد داره، بهش آب جوشیده سرد شده بده، در حد یکی دو سی سی. از شیاف گلیسیرین کودکان هم میتونی استفاده کنی.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
از دکتر بپرس ببین میشه روغن زیتون تو شیرش بریزی؟  چون سنش کمه میگم بپرس اول

😞😞ممنون گلم

اخه آبم بهش میدم انگار نه انگار بخدا دارم دق میکنم 

داخل اب یه ذره عرق نعنا و نبات بریز

خیلی شیرین نباشه

2706