2410
2553

وزنگيري ني نيتون چطور بوده و تپل مپل شدن؟؟؟دختر من ٤ماهه هست و به لاكتوز شيرم خيلي حساسيت داره و دكتر بهم دستور قطع شير مادرو داده ولي ميترسم كه اين شير وزن دهي خوبي نداشته باشه آخه چيزاي بد شنيدم ازش☹️

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم،پسر منم‌ حساسیت به لاکتوز شیرم داره،میشه بگید چه کار کردید؟؟پیش کدوم دکتر بردید؟؟

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2720
سلام گلم،پسر منم‌ حساسیت به لاکتوز شیرم داره،میشه بگید چه کار کردید؟؟پیش کدوم دکتر بردید؟؟

سلام عزیزم معذرت میخوام من خیلی وقته نیومده بودم سایت الان پیامتو دیدم،من دخترمو بردم پیش دکتر مقدادی که بهم‌گفت شیر رژیمی بدم دخترم که دخترم نمیخورد اصلا و‌شیر خودمو خورد ولی در کنارش قطره ی ایزی کول میدادم بهش بهتر بود ولی تا ۸،۹ماهگی پیدا تونستم بکنم که بعد اون خیلی کم یاب شد نتونستم پیدا کنم،دیگه ندادم بهش و بخاطر کرونا نتونستم ببرمش دکتر مقدادی دوباره آزمایش بنویسه ببینم برطرف شده حساسیتش یا نه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
سلام عزیزم معذرت میخوام من خیلی وقته نیومده بودم سایت الان پیامتو دیدم،من دخترمو بردم پیش دکتر مقداد ...

ممنون عزیزم

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید