2737
2734
عنوان

مامانا کمکم کنین خواهش میکنم😢

105 بازدید | 15 پست

بچم دوماهشه شکمش ۵ روزه کار نکرده نمیدونم چیکار کنم‌ خیلی نگرانم😢

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

گریپ میکسچر بهش بده هر ۶ ساعت نیم سی سی شکمش به کار میفته نگران نباش تا میتونی بهش شیر بده 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

شیاف گلیسیرین نصفشو بزار اب بهش بده بخوره مقعدشم چرب کن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گریپ میکسچر بهش بده هر ۶ ساعت نیم سی سی شکمش به کار میفته نگران نباش تا میتونی بهش شیر بده 

شیر زیاد میخوره گریپ‌ میکسچر هم‌ هر روز داره میخوره نمیدونم چرا اینجوری شده باد از شکمش دفع میشه و بوی بدی هم دارن

2728

با روغن زیتون دور نافشو جهت عقربه های ساعت ماساژ بده... پاهاشو حالت دوچرخه ببر بیار... ترنجبین از عطاری بخر بهش بده البته از خود عطاری مقدار و طرز تهیشو بپرس.. ترنجبین هم شکمشو ب کار میندازه هم خوابشو خوب میکنه هم دل دردشو اروم میکنه و هم بچه رو تپل میکنه

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!

دکتر من گفت تا یه هفته هم میشه که شکمشون کار نکنه. 

میتونی یکمم خاکشیر بجوشونی دو سه تا قاشق چایخوری آبشو بهش بدی برا یبوست خوبه. من از دکترم پرسیدم گفت مشکلی نیس 

2738
با روغن زیتون دور نافشو جهت عقربه های ساعت ماساژ بده... پاهاشو حالت دوچرخه ببر بیار... ترنجبین از عط ...

مرسی عزیزم بابت راهنمایی❤

شیاف گلیسیرین نصفشو بزار اب بهش بده بخوره مقعدشم چرب کن

آب میگن بچه زیر۶ماه نخوره ... فقط بچه ای میتونه آب بخوره ک شیرخشک میخوره

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
شیر زیاد میخوره گریپ‌ میکسچر هم‌ هر روز داره میخوره نمیدونم چرا اینجوری شده باد از شکمش دفع میشه و ب ...

عزیزم اب بدنش کم شده هر ۶ ساعت میدی گریپ میکسچرو؟ البته اگه با شیر خودت تغذیه می کنه نگران نباش چون شیر مادر خودش ضد یبوسته خیالت راحت باشه ولی یکم روغن زیتون بزن به نوک گوش پاک کن خیلی اروم بمال کنارهای مقعدش یکم کوچولو بده داخل 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
عزیزم اب بدنش کم شده هر ۶ ساعت میدی گریپ میکسچرو؟ البته اگه با شیر خودت تغذیه می کنه نگران نباش چون ...

یه دفعه صبح بهش میدم یه دفعه شب...ممنونم🙏

آب میگن بچه زیر۶ماه نخوره ... فقط بچه ای میتونه آب بخوره ک شیرخشک میخوره

نه عزیزم از بدو تولد به بچه آب میدن براش خیلی خوبه ایرادی هم نداره اصلا 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نه عزیزم از بدو تولد به بچه آب میدن براش خیلی خوبه ایرادی هم نداره اصلا 

والا من شنیدم ضرر داره... نمیدونم والا 

2706