2726

حوصله حاملگیو ندارم،تازه استراحتم باید داشته باشم بخاطر سرکلاژ که حوصله دراز کشیدنو ندارم،،دوست دارم برم خریید خیلی ...

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵

منم دیگه اه کلافه شدم حوصله ام سر رفته عین دیونه ها شدم همه جام درد میکنه شکممو نمتونم بکشم با خودم با اینکه کوچیکه اه اه اه دلم میخواد همش گریه کنم بگم اه اه اه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دیگه اه کلافه شدم حوصله ام سر رفته عین دیونه ها شدم همه جام درد میکنه شکممو نمتونم بکشم با خودم ...

دیگهوچیزیت نمونده من چی بگم آخه.فکر میکردم فقط خودم کم طاقتم دیدن مثل من زیاده

یکی میمرد از درد بی نوای یکی میگفت خانم پسته میخوای.شما مینالید از بارداری بعضی مینالن از اینکه چرا ...

من خودم دوسال دکتر و دارو و عمل و قرص و ازمایش و اخرشم با ای یو ای باردار شدم خیلیم اسون نبوده ..ناشکر نیستم اما این اخراا واااقعا سخته

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
دیگهوچیزیت نمونده من چی بگم آخه.فکر میکردم فقط خودم کم طاقتم دیدن مثل من زیاده

شما اولشی اخراش واقعا سخته نه میتونی بخوابی نه میتونی بشینی نه سرپا راه بری ..کلافه و عنوق ...شب تا صب جون میدم تو رخت خواب صب بیدار میشم همه جونم کوفته و درده... از لحاظ روانیم همش اشکم دم مشکمه و حالم خراب 

2706