2733
2734
عنوان

رفتار صحیح با جاری

564 بازدید | 46 پست

بچه ها من خبر بارداریمو دادم ب خانواده شوهرم شیرینی هم بردیم حالا هیچکس حرفی نداره ولی مادرشوهرم میگه باید برای جاری بزرگه خصوصی شیرینی بگیریم ببریم خونش بهش بگیم با اینکه همون شب برادرشوهرم خبردارشد ....

مادرشوهرم میگه اون ناراحت میشه تازه قبل از اینکه بگم حاملم هم فهمیدم نشسته پشت سرم چرت و پرت گفته اصلا دلم نمیخواد ببینمش چون اعصابم به هم میریزه 

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اینکارو نکن لطفا رو چه حسابی باید براش شیرینی جدا ببرین اون عروسه تو هم عروسی .با همین کارا یارو پررو میشه دیگه.

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

چقدررررر مزخرف و مسخره‌مگه اون کیه که باید شیرینی بخری براش خبر بارداریتو بدی من باشم صدسال دیگه اینکارو نمیکنم.مادرشوهرت چقدر پرتوقعه واقعا.جاریت چند سالشه مگه؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

وا نه به اونا جه شیرینی بدید وقتی اومدن خونه مادر شوهرت، مادر شوهرت ازهمون شیرینی بگیره جلوشون بگه این شیرینی بارداری فلانی. وسلام

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2706