2410
2553
نه اصلا حتی بعد عروسیم تو شک بودم باورم نمیشد  ولی خب سختی‌هایی کشیدم باور کردم رفتم تو زندگی ...

ینی چقد از دوستیتون گذشت ک اومدخواستگاری؟خداروشکر،الهی خوشبخت باشین همیشه

من ! تازه فوقشو گرفته بود کار و خونه نداشت قرار بود اول یه کار خوب پیدا کنه یکم از لحاظ مالی تقویت ب ...

اکثرا خانواده هایی که مخالفن بعد از ازدواج پسر مردمو بیشتر از دخترشون دوست دارن مثل خانواده ی خودم البته خودمونیم شوهرامونم شانس آوردیم عالی از آب دراومدن خجالت زدمون نکردن

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چندوقت کات بودین؟منتظرش بودی ک برگرده؟

سه ماه کات بودیم

آره گوشیشم قطع کرد چندبار زنگ زدم

خیلی منتظر بودم و واقعا از اینکه کات کرد ناراحت شدم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2456
دلیل کات کردنتون چی بود؟بعدش سریع اومدخواستگاری؟

دلیلش این بود که حقیقت یه نفر باهاش دوست بود یه خانم مطلقه که گویا روابطی هم داشتن که من بعدها فهمیدم از طریق همون خانم

اون به من گفت (خانمه گفت) من متوجه شدم که باهات دوسته ولاس میزنه مچشو گرفتم و قول داد دیگه از این غلطا نکنه

خلاصه اینکه بعد از چند ماه که با من کات کرد با همون خانم به مشکل میخوره و تصمیم میگیره که اون داستان رو تموم کنه

من هیچ اطلاعی از اون زنه نداشتم

بعد از عقد ما اون زن اومد و با آرزوی اینکه من طلاق بگیرم همه ماجرا رو تعریف کرد

بماند که چه روزگاری از من سیاه شد

اما در نهایت ادامه دادم و جدا نشدم اما عشقم از بین رفت

مجدد بعد از یکسال که شوهرم با تمام وجود خودشو ثابت کرد و سنگ تمام میذاشت کم کم دوباره بهش دل بستم

گرچه هرگز از دلم پاک نشد حرفای اون زن

من اون روزها از هر دوشون متنفر شدم

اما بیشتر از اون زن

چون خیلی دخترها و پسرها قبل ازدواج روابط دارن اما هیچکس نمیاد به همسر قانونی طرف قضایا رو بشکافه و چون شوهرم فوق العاده آبرومند و شریف بود این سواستفاده کرد و آبروشو برد هر مرد دیگه ای بود تکه تکه میکردش ولی چیزی نگفت فقط نگران زندگی و آبرومون بود

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

آره اولین بار که همدیگه رو دیدیم فورا حرف ازدواج زد و گفت با پدرم میام منزلتون و اومدن و خیلی خوب و محترمانه جلسات بعد سایر خانواده و اقوامش اومدن و عقد کردیم

دلیلش این بود که حقیقت یه نفر باهاش دوست بود یه خانم مطلقه که گویا روابطی هم داشتن که من بعدها فهمید ...

یعنی باهم ک دوست بودین بااون خانم هم رابطه داش؟بعد شما بخاطر این جداشدین؟

یعنی باهم ک دوست بودین بااون خانم هم رابطه داش؟بعد شما بخاطر این جداشدین؟

نه من گفتم که بعداز عقد متوجه شدم که با این خانم سالها بوده رابطه داشته

در واقع من یهو پیدام شده و اون خانم مدتها بوده

به خاطر سن و سالش و شرایطش رابطه شون به ازدواج ختم نشده بود و در حال کمرنگ شدن بوده که تموم شد

بعد از عقد ما اومد خودش و ماجرای رابطه شون رو تعریف کرد

2714
اهان وقتی شمام اومدی بااون خانمم حرف میزدن؟

بله