2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من

ن کار داشت ن خونه ن ماشین 

قرار بود درسمون بخونیم یهووو اومد خواستگاری 6ماه بعد عروسی 3سال ازدواج کردیم 4سال هم دانشگاهی بودیم

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

من

البته ۱۵ سال پیش

اول گفته بود من حتی ۱۰ درصد قصد ازدواج ندارم

اما کادوی سنگین همیشه میگرفت شک میکردم

حتی با اینکه کادوی خوب میداد عذرخواهی میکرد که ناقابل

آخرش یهو چندماه کات کرد 

خیلی پکر شدم

بعد یهو زنگ زد گفت با پدرم میخوام بیام خواستگاری چون مادر نداشت

من خیلی خوشحال شدم 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
بحث ازدواج رومیکشیدی وسط؟

اوایل ک نه. بعدا آره 

ی روز گفت بیام فردا خواستگاری 

گفتم باشه فکر کردم شوخی 

یهو تلفن خونمون زنگ زد مامانش بود. خیلللی خوب بود ولی سختی‌های زیادی داشت و داره. 

شماره تلفن خونه داشت چون بهش زنگ میزدم 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

من ! تازه فوقشو گرفته بود کار و خونه نداشت قرار بود اول یه کار خوب پیدا کنه یکم از لحاظ مالی تقویت بشه بعدا بیاد خواستگاری که تا اون موقع هم دوست بمونیم ولی یهو زد و خانواده ی من که کاملا مخالف دوستی هستن اتفاقی فهمیدن و کلی دعوا شد و اونم اومد خواستگاریم ! خانواده ام راضی نبودن و میگفتن ارتباطتون قطع شه پسره هیچی نداره منم به خانواده ام گفتم فقط اون ! آخرشم راضی شدن به زور و ازدواج کردیم الان فک کنم بیشتر از من شوهرمو دوس دارن

چ جالب،ینی فکرشم نمیکردی به این زودیا بیاد؟

نه اصلا حتی بعد عروسیم تو شک بودم باورم نمیشد 

ولی خب سختی‌هایی کشیدم باور کردم رفتم تو زندگی متاهلی

حتما سعی کن خواستی ازدواج کنی شغل داشته باشه. خونه ماشین مهم نیس

میتونین با کمک هم بسازین 

من همش میگفتم باهم کار می‌کنیم درستش میکنیم 

خداروشکر الان بد نیست وللللی خیلللی سخت بود

2706