2737
2734
عنوان

دیوار

125 بازدید | 9 پست

یه جفت کفش دارم که اندازم نیس خواستم تو دیوار بفروشم اگهی دادم عکس کفشارو گذاشتم ازوقتی تایید شده همش مردا پیام میدن که پاخوریشو بفرس ببینیم تو پا چطوره؟؟!!یعنی خاااااککک تا حالا۳۰ نفر این مدلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بکن تو پای یه مرد پر مو بفرست بگو خوشت اومد خخخخخخخ  شوخی کردم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بعد ميگن آزادي در حجاب بديد

آخه مرداي ايراني آدمن (بلانسبت اون تعداد معدود خوبا)

يعني از هندي ها هم جهان سومي تر و داغون ترن

به خدا اگه آزاد بشه

فساد از اينكه هست بدترم ميشه

چون هيچ كشوري مثل ايران مردهاي هيز نداره

(اينم بگم من خودم پوشش امروزي دارم 

و حرفي كه ميزنم بر پايه تجربه سفر به چندين كشور و مقايسه بين اوناست ؛ نريزين سرم كه تو فلاني و بهمان)

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
بعد ميگن آزادي در حجاب بديد آخه مرداي ايراني آدمن (بلانسبت اون تعداد معدود خوبا) يعني از هندي ها ه ...

تو فلانی بهمانی تو توهین کردی خیلی بدی دیجه دوشت ندالم ☺️☺️

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738
بعد ميگن آزادي در حجاب بديد آخه مرداي ايراني آدمن (بلانسبت اون تعداد معدود خوبا) يعني از هندي ها ه ...

ممنون که همه رو شستید گذاشتید کنار 🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.