2726
مرسی از همگی مامان نی نی می خواستم بپرسم قبل از بارداری هم مثل من 15 الی 18 کیلو اضافه داشتی؟؟؟؟ یعنی واقعا برنج اینقدر قند داره؟ شیرینی نمی خورم خرما و انجیر و توت میخورم آخه من خیلی اهل چای هستم یعنی از وقتی رفتم دکتر اینجوری خوردم و اگر نهار کامل برنج بخورم و زیاد هم بخورم صبحانه را نصف شام هم ماست یا شیر با یک تکه پتی بور یا ساقه طلایی میخورم قندم کمی بالا بود اما جدید که آزمایش دادم در اثر ورزش و چای سبز خوب شد من ورزشم پیاده روی خیلی سبک هست یکساعت در روز مامان سوگل من قبل از بارداری تحت نظر کیمیاگر بودم اما وزنم فقط ثابت موند(البته عینش را نتونستم انجام بدم) کتاب دکتر کرمانی را هم دارم خواهرم پیشش رفته بود وکالریها را اندازه زده در هر حال از همه شما عزیزان ممنونم
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
البته چون بارداری حتماً با مشورت دکترت اینکار رو بکن ولی من یکی از دوستام درست برعکس شما بود یعنی از شدت لاغری دکترش از همون روز اول بهش گفت باید رژیم رعایت کنه که زیاد اضافه وزن پیدا نکنه چون اونوقت مجبور می شه سه چهار ماه آخر رو استراحت مطلق داشته باشه برای همین هم از همون اول بارداری رژیم رعایت کرد و زیاد هم اضافه وزن پیدا نکرد.
ضمنآً غلات رژیمی Kallog's واقعاً مؤثره. بهت توصیه می کنم بعد از مشورت با پزشکت برای صبحانه از اونا بخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قدم 157 تا است با 62 بارداریم را شروع کردم خیلی سال بود که وزنم همون حدودها بود ولی حامله که شدم با همان خوراک همیشگی توی یک ماه و نیم 5 کیلو اضافه کردم شدم 67 اونم چی ؟هفته ی 10 تا 15 حاملگی که اصلا بچه وزن زیادی نداره. و من تا حالا به عمرم این وزن را نداشته بودم .بعد سفت رژیم گرفتم با روزی 20 دقیقه پیاده روی توی دو هفته 2 کیلو کم کردم شدم 65 بعد دوباره یواشکی روزی 1 بستنی را اضافه کردم نون هم می خوردم دوباره توی 3 هفته 2 کیلو اضافه کردم شدم 67 دیدم انگار نمیشه . قسم خورم لب به شیرینی غیر طبیعی و نون نزنم تا وقتی حامله ام الان هفته 29 هستم و وزنم همون 67 تا است .البته اگر نون نخورم وزن کم میکنم ولی من هر نوبت یک گف دست نون می خورم چون جوانه گندم دوست ندارم. چیزی که به نظرم رسیده اینه که دوران بارداری این سه تا خوراک وزن آدم را نجومی بالا میبره.خیلی بیشتر از حالت عادی.من 3 تا خواهرهام که حامله شدند چاق شدند و بهشون موند و از ریخت افتادند. من هم موقعی که 67 کیلو شده بودم هیکلم خیلی بی ریخت شده بود ولی حالا خدا را شکر راضیم که در مجموع توی 29 هفته 5 کیلو اضافه کردم.خودم لاغر شدم ولی بچه ام وزن میگیره.
2728
توی پیاده روی خیلی احتیاط کن مراقب بچه باش حذف برنج و شیرینی غیر طبیعی هم هیچ صدمه ای به بچه که نمیزنه هیچ بلکه باعث میشه سالمتر هم باشه ویتامین های نون هم که با جوانه اش جبران می شه. ناهار به جای برنج و نون کاهو بخور و خورشت را کمی بیشتر بخور. من حتی بیسکوییت و شربت آبلیمو هم نمیخورم. مطلقا شیرینی جات نخور حتی یک ذره به جاش به اندازه شیرینی های طبیعی بخور عسل عالیه .شربت عسل و اب لیمو بخورهر چقدر دلت شیرینی خواست خرما بخور ولی از روزی 7 تا بیشتر نشه غذا های سرخ کردنی اصلا نخور چون میگی شوهرت هم چاق شده پس حتما غذاهایی که میپزی مشکل داره مثلا عادت داری چرب بپزی ولی چون خودت عادت کردی نمیفهمی. خیلی با دقت غذاهایی را که میپزی و میخورین بررسی کن حتما یه جای کار ایراد داره
این که میگن چاقی ارثیه حرف بی خودیه اگر مشکل تیروئید نداشته باشی و بدنت سالم باشه 100% وزنت عادی میشه یه جای کارت خطا داره ببین این مشکل از کجاست و تا قبل اینکه 90 کیلو بشی جلوش را بگیر
خدا به همرات
سلام البته من تیروئید هم دارم کم کاره اصلا قرصام را مرتب نمی خورم منتظر جواب آزمایشم هستم میخوام برم پیش دکتر غدد که اگر لازم باشه طبق آزمایش دوز قرصم را زیاد یا کم کنه نه چرب درست نمی کنم و تازه از تابه های رژیمی هم استفاده می کنم ولی مصرف نان و برنج و تنقلاتم (البته قبل از بارداری پسرم(اولی))زیاد بود که یککم کمش کردم از بستنی هم بدم میاد شیرینی هم تصمیم گرفتم خودم نخرم بخورم شیرینی خامه ای دوست ندارم و نمی خورم (البته سالی یکبار به شوشو میگم واسه تولدم کیک بی بی بخره) و مهمون هم میگم که همشو خودم نخورم کمی بعد از تولد امیر محمدم رعایت کردم که وزنم از 83 کیلو شد 73 و بعد دوباره شیطونی کردیم و خردیم یه کورتاژ هم داشتم که شدم 78 نی نی را کورتاژ کردم و نمی خواستم دیدیم ای بابا با جلوگیری بازم سر و کله نی نی پیدا شد ما هم گفتیم حالا که اینقدر آتیشت تنده بیا ولی بعدش میخوام دیجه لوله هام را ببندم تا چیزی مزاحم ورزش و رژیمم نشه نمیخوام هم هی برم کورتاژ کنم وقتی میام میبینم دور و برم همه آرزو نی نی دارند میگم گناهه و البته براشون دعا میکنم قبلی هم که کورتاژ کردم به خاطر این بود که قرص های خفنی خورده بودم و نمی دونستم حامله ام دعا کنید این نی نی دخمل باچه آره دوستم مامان نی نی دارم ورزش میکنم البته کارای خونه هم هستش که خودش فعالیتی هست به خصوص سر و کله زدن با نی نی پسملی که باید از پوشک بگیرمش راستی میوه هایی مثل گیلاس و هندوانه را میخوری خانمی؟؟ آلبالو هم دوست دارم سیمین خانمی کجا باید بریم سر بزنیم آدرسش را ندادی؟؟؟ خوشحال میشم از باقی دوستان هم تشکر فراوان دارم
سلام آقای سینا بالاخره میلم به دستتون رسید؟؟؟ ممنونم براتون میل میکنم همه اینا را در ضمن سایتتون هم خیلی عالیه فقط راجع به تناسب اندام و ورزش در بارداری چیزی نگفته بودید؟؟؟
سلام.من برعکس ولی.شوشو همش گیر داده ک لاغری و...همه میگن بهم در صورتی ک من وزن نرمال دارم تقریبا دیگه دارم دیوونه میشم.سنمم پایینه.دوستان تو دوران شیر دهی میشه از قرص چاقی استفاده کرد؟؟؟؟