2726

دنبال یه شیر خشک برا وزن دهی هستم کسی از سیمیلاک .سوپرامیل .بیومیل پلاس .ب ب جونیور 

تجربه نداره؟؟؟؟؟

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

سلام گلم من دخترم سوپرامیل میخوره....شکر خدا وزنشم خوبه...ولی جدیدا خیلی عوضش کردن 

سلام من بارداری پرخطری داشتم و سرکلاژ شدم اگه سؤالی داشتین خوشحال میشم ک بتونم بهتون کمک کنم چون خودم خییییییلی عذاب کشیدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیمیلاک میدم  دخترم بهترین  شیره  خوب وزن میگیره  و نفخ نداره  ولی الان  شماره  ۲ به سختی گیر میاد

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2728

کامفورتا زود حضم همش پی پی می‌کنه ولی تپل میشه. دختر من با ببلاک وزنش خوبه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سلام گلم من دخترم سوپرامیل میخوره....شکر خدا وزنشم خوبه...ولی جدیدا خیلی عوضش کردن 

یعنی اونجوری ک باید وزن نمیده؟

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
بیومیل  فقط لپ لپی میشی

یعنی چی؟😁

همه را دادم به غیر جونیور....سیمیلاک عالیه...کم پیدایه ..فقط از سایت و پیج میشه خرید

سیمیلاک نئوشور یا کامفورت توتال؟

اولی..دکتر نوشت برا وزن دهی

عزیزم بچت چند ماهش بود اونموقع ک دکتر اینو تجویز کرد

اولی..دکتر نوشت برا وزن دهی

قیمتشو لطف میکنی بگی

2706