2726

سلام.یه هفته قبل از پریود تکرر ادرار میگیرم احساس فشار پایین دلم ... دو طرف تخمدانهام البته کیست بزرگم داشتم دو دوره روکین خوردم هنوز نرفتم سونو... ولی کلا قبل از پریود آیا تکرر طبیعیه کسی داشته 

وای منم این مشکلو دارم روانی میشم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم 

رفتم دکتر کلی ازمایش دادم  اثری از عفونت و....نبود 

طبیعی 

الان این کارو میکنم مشکلم رفع میشه 

هرزمان مثل شما میشم دقیقا میدونم چه احساسی داری     سریع اب زیاد میخورم درحد چهار لیوان همزمان     سریع خوب میشم 

هر زمان هم اب کم بخورم یا یبوست داشته باشم دوباره این حس بد و ...بهم دست میده که اب میخورم سریع خوب میشم 

ولی همیشه قبل قاعدگی همیشه تجربش میکنم واب میخورم زیاد رفع میشه

سلام عزیزم منم همین مشکل رو داشتم  رفتم دکتر کلی ازمایش دادم  اثری از عفونت و....نبود&nbs ...

منم پس انجامش بدم ضرر نداره ککه... آخه من دو بارم عفونت ادراری گرفتم بدنم مستعد عفونت ادراریه ... الان ندارم عفونت میدونم ... ممنون

همیشه اینجوری یعنی طبیعیه چندروز قبلش میشه

من ۲.۳ روز قبلش اینجوری میشم

مخصوصا شبا

نمیدونم والا

ولی گمونم عفونت دلرم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
منم پس انجامش بدم ضرر نداره ککه... آخه من دو بارم عفونت ادراری گرفتم بدنم مستعد عفونت ادراریه ... ال ...

انجام بده اب زیاد بخور   همین که ادرارت میگیره 

درد رفع میشه 

بهش میگن    احتباس اب 

امیدوارم جواب بگیری

من عفونت واژینال دارم قارچی درمان نمیشه ...میشه عفونت واژینال تکرر ادرار بده

نیدونم🤔

2706