2703
2553
عنوان

غذای کمکی

59 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها من بچم شیر خشک میخوره،حساسیت به شیر گاو هم داره،میخوام غذای کمکی براش شروع کنم،چجوری باید بدم؟یعنی چقدر باید شیر بخوره چقدر غذا؟وعده های شیرش کم میشه یا نه همون وعده ها هست بعد از شیر باید بهش غذا بدم،خلاصه نمیدونم کی غذا بدم کی شیر

منم اینطور بود من غذا ندادم اولا یسری پوره های خاصه میوه بود مخصوص بچه ها چجور میوه میکس شده میدادم شیر رو هم مثله همیشه البته یکم کمتر

ای صبا گر بگذری بر کویِ مهرافشانِ دوست، یارِ مارا گو سلامی، دل همیشه یادِ اوست....

چند وقتشه؟

منم بچه ام رفلاکسیه دکتر گفت وارد ۵ ماهگی شد بدم اولش باید از حریره شروع کنی اونم روز اول یک قاشق یک وعده روز دوم ۳ قاشق در ۳ وعده یعنی هروعده یک قاشق.

روز سوم ۳ قاسق در هر وعده 

یک هفته حریره میدی ک ارد برنج + اب+ یکم نوک قاشق شکر و اگه شیر خشکی هست یک پیمانه شیر خشکش

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطور بود من غذا ندادم اولا یسری پوره های خاصه میوه بود مخصوص بچه ها چجور میوه میکس شده میدادم ...

یعنی بعد از شیر بهش از اون میوه ها میدادی؟یا از وعده های شیر کم میکردی؟

2720
یعنی بعد از شیر بهش از اون میوه ها میدادی؟یا از وعده های شیر کم میکردی؟

معمولا صبح که بیدار میشد اول شیر میدادم یه ساعت بعد پوره میوه هم میدادم دیگه مثله همیشه شیر میدادم اما خوب بستگی به بچه هم داره دختره من مثله همیشه شیر هم میخورد ولی معمولا بقیه بچه ها بعده کمکی کمتر میشه شیر خوردنشون

ای صبا گر بگذری بر کویِ مهرافشانِ دوست، یارِ مارا گو سلامی، دل همیشه یادِ اوست....
چند وقتشه؟ منم بچه ام رفلاکسیه دکتر گفت وارد ۵ ماهگی شد بدم اولش باید از حریره شروع کنی اونم روز او ...

ممنون عزیزم مرسی از توضیحاتت،ولی اینم میخوام بدونم که کی شیر بدم کی مثلا فرنی یا سرلاک یا سوپ،یعنی وعده های شیرش کم میشه یا شیرشو تو هر وعده کم میکنم بعد از شیر بهش میدم؟

2714