2410
2553
عنوان

اتاقاتون بعد تولد نینی چند درجه بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 28 پست
نه بابا نی نی مگه آدم فضاییه؟ اونم مثل ماس . میفهمم چی میگی. ولی من که تصمیم دارم نی نی رو هم تو دما ...

دقیقا 

به گرما عادت کنه میبریش بیرون سریع مریض میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بهداشت به ما گفتن تا 26 درجه باشه. دخترم مهر دنیا اومده بود قشنگ  خونه خنک بود لباسشم کم. اصلا زردی نگرفت. الانم نزدیک پنج ماهشه خونمون اصلا گرم نیست متعادله

2456
نه بابا نی نی مگه آدم فضاییه؟ اونم مثل ماس . میفهمم چی میگی. ولی من که تصمیم دارم نی نی رو هم تو دما ...

بچه ها در حالت عادی دما رو حدودا دوبرابر پایین تر از ما حس میکنن لازم نیست دمای اتاق رو زیاد بالا ببرید فقط لباس گرم براش بپوشید 

شاید نی نی تم  مثل خودت باشه ، اینقدر گرم که بچه عرق نکنه ،

وای از خدامه مثل منو همسرم باشه 

همه تو خونه خنک بشینیم😆😆😆

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
تو بهداشت به ما گفتن تا 26 درجه باشه. دخترم مهر دنیا اومده بود قشنگ  خونه خنک بود لباسشم کم. اص ...

نکته ی خوبی بود ممکنه زردی بگیره تو گرما

2714
انشاالله ، پسر منکه عین خودمون شده ، خیلی گرماییه 

خدا حفظش کنه ایشالا

ما نینیمونو تو هوای دو سه درجه بالای صفر یه پتو میکشیم تو کالسکه بیرون میخوابن . داخل خونه هم شبها ح ...

خوشبحالتون. چقدر خوبه مادر انقدر آرامش داشته باشه من شبها عملا خوب مناسبی ندارم همش نگرانم پتوش بیفته و سرما بخوره😣دائم تو راهم همیشه هم بدون پتوعه😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خوشبحالتون. چقدر خوبه مادر انقدر آرامش داشته باشه من شبها عملا خوب مناسبی ندارم همش نگرانم پتوش بیفت ...

عین من 😭😭😭

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خوشبحالتون. چقدر خوبه مادر انقدر آرامش داشته باشه من شبها عملا خوب مناسبی ندارم همش نگرانم پتوش بیفت ...

منم سر اولی اینجوری بودم بعد سر دومی راحت گرفتم دیگه گرمش نکردم از اول . انقدر خوب و عمیق میخوابید از شب اول تا الان چه روز چه شب

منم سر اولی اینجوری بودم بعد سر دومی راحت گرفتم دیگه گرمش نکردم از اول . انقدر خوب و عمیق میخوابید ا ...

منم حس میکنم تجربم زیاد شده😆. پسر من وحشتناک گرماییه. یکم گرم باشه بدخواب میشه. البته یکم دیر فهمیدم😅

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀