2410
2553

من خیلی گرماییم ،انقدر که به حالت غش میفتم تو گرما.

هرجا دیدن نینی رفتم همه اتاقاشون مثل کوره اجرپزی بود😨

یعنی منم باید همین کار و بکنم؟😶

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

دمای اتاق باید ۲۵ باشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه مال ما کاملا معمولی رو به سرد بود

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

ن اونا بدترین کار میکنن ک اتاقو گرم نگه میدارن دمای متوسط خوبه و مناسب بچه هم دوستداره و بدعادتم نمیشه ک ببریش بیرون زود سرما بخوره دمای بیست پنج درجه مناسبترین دماس براب اتاق بچه ی جا خونذم

شد شد نشد به درک😊
2714
دمای اتاق باید ۲۵ باشه

وای باورتون نمیشه از گرما تو اتاقاشون حالت تهوع گرفته بودم😕

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
😐🤣

چی شده؟

ما نینیمونو تو هوای دو سه درجه بالای صفر یه پتو میکشیم تو کالسکه بیرون میخوابن . داخل خونه هم شبها ح ...

اوفففف کجایین بگین منم بیام😆

2706