1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

طبیعیه 😐

چون تو یه نی نی سایتی اصیلی

بوی ویروس بوی سیل بوی ماسک رنگی  بوی تند آب و الکل وسط سفره عید با اینا زمستونو سر میکنم 😐اگه نیمه گور به گور شده من تو همین مبتلایان کرونا فوت شده باشه چی ؟! 😢 خدایا من همسر آینده گور به گور شدمو از خودت میخوام 😢😭😭😭 سینگل ب گور نشیم صلبات😝😂متاسفانه ما دهه ۷۰ ایا نسلی هستیم که هنوز نرسیده به پنجاه فشار اومد به چن جا 😐

ديدن از اون بدترم هست عزيز شه😂😂😂😂

شوخي كردم اسب ناراحت نشي

فكرشو بكن اخر شبي بخواي تو بغل عشقت بخوابي😴بعد يه وروجك بياد بينتون و نزاره از اون حرص شيريناس كه نميدوني بخندي يا گريه كني😭😁
1665

شما جاری داری مقایسه میشی باهاش. من با جاری نداشته مقایسه میشم. با روح ملعونش که هنوز نیومده و خبری هم نیست ازش ولی مدام مقایسه میشم که اگر برادرشوهرم زن بگیره ممکنه زنش ال باشه و بل. دنیای غریبی ست خواهر. عادت باید کنیم انگار

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم

سعی کن باهاش خوب باشی وقتی ببینن چقدمهربونی وبرات مهم نیس اونام باهات خوب میشن اینجوری همش انرژی منفی به خودت میدی اذیت میشی بعدها دیگه نمیتونی باهاش کناربیای سعی کن توجه نکنی

دعا کن پیش خدا عزیز باشی.محتاج محبتشون نباش.اگه به بعضیا بود اون عروسی رو که دوس نداشتن اکسیژن هوا رو هم براش نمی خواستن.بعضی ها هم رقابت میندازن بین عروسا تا خودشون تجارت کنن  هی عروسا برا رو کم کنی به خانواده ی شوهر خدمت بیشتر کنن.فقط سعی کن بی احترامی نکنی.بی خیال.

حواله کن ب تخمدان چپت گلم😘

منم جاریم ک اومد اونو تحویل میگیرن 

منم تو یه حرکت ب جاریم گفتم قضبه ت با من فرق داره گفت چ فرقی گفتم اخه تو رو گرفتن کار کنی 😀😀

چون خوده مادرشوهرم گفت فلانی میاد خونم کارمیکنه ظرفامو میشوره لباسامو میشوره😄😄😄 گفتم انشاءالله 

هرهر😀😀😀ای دلم خنک شد ای دلم خنک شد 

اخه من باشوهرم دوست بودم و اومد خواستگاریم 

در دنیا هیچ چیز ارزش نگرانی ندارد. " وقتی رویای زیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد🌷
1645