1676
1605

حامله ای 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

حامله ای😃😃😃؟؟؟🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

خب پریود یک ماهتو از دست دادی باید صبر کنی تا پری بعدی

مردم آن‌چه وانمود می‌کنند نیستند. صرفا نقاب اند و علی القاعده پشت این نقاب ها به مشتی کاسبکار برمی‌خوریم. یکی نقاب قانون به چهره می‌زند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب می‌کند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره می‌زنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آن‌ها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب می‌کنند.در_باب_طبیعت_انسان,آرتور_شوپنهاور 
1668

برو دکترخب شاید کیست داری زود درمان کن

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت(منم بلاخره مامان شدم خدایا خودت نگه دار تو دلیم باش)👶👶👶۹۹/۱/۱۶نینیمو دیدمو قلبش مثه ساعت میزد خدایا شکرت😊😊🧿🧿🧿🧿🧿انشاالله قسمت همه اقدامیا 👶خانوما یه صلوات واسه صحیح و سالم موندن نینیم میفرستین؟
1651