2733
2734
عنوان

یکی توجیهم کنه یک جواب توووپ میخام

446 بازدید | 61 پست

بچه ها من ۱۸ساله ازدواج کردم چندتا حاملگی داشتم ک منجر ب سقط شد و هیچ دکتری علتشو نفهمید

از اخرین سقطم چندسالی میگذره ولی من اصلاااااااا دوس ندارم دیگه حامله شم و بچه بیارم

گیرم ک حاملگیم اوکی باشه و بچه ام ب دنیا بیاد

دلم نمیاد تو این دنیای بیرحم بیارمش ک مسوولش خودمم دلم نمیاد اذیت شه 

ولی همه اطرافیان اصرار دارن باز حامله شم و منو شوهرم دوس نداریم بیشتر اصرار از طرفه شوهرمه ک بیخیال بچه شیم

میشه راهنمایی کنید بنظرتون چ راهی بهتره

بی من نتوانی این خط و نشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیار ماهم که اوردیم خیلی اشتباه بود

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2731

الان چندسالته؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نمیدونم چی بگم فقط میتونم بگم اگه مسئولیت پذیرین اگه میتونین واسش زندگی خوب درست کنین و خووووب تربیتش کنین بچه بیارین وگرنه نیارین...🎈

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

سلام 

وای اگر همه قرار باشه اینجوری فکر کنند نسل بشر منقرض میشه 

ما از خدا آگاهتر نیستیم که خدا فرموده نسلتون را زیاد کنید 

اگر قرار بود بخاطر شرایط این دنیا بچه نیاری ماها اصلا وجود نداشتیم 

اگر شرایط مالی دارید  توکل بخدا کنید و اقدام کنید 

چرا نباید نسلتون ادامه داشته باشه 

توی همین دنیای بی رحم خییییلی ها موفق اند 

شاید فرزند شما کسی باشه که قرار خدمتی بکنه به دنیا 

شما مگه میدونی قراره چی بشه 

از الان فکر میکنی بچه ات خدایی نکرده قراره سختی بکشه 

به نظرم یه بچه و نهایتا دو بچه اگر شرایط مالی داری حقته 

من دوست دارم ازم نسلی بمونه 

شما را نمیدونم 

اللهم عجل لولیک الفرج 

چقد ایران جای بدیه ک ناخواسته ازدواج میکنی و ناخواسته باید بچه بیاری و هیچ وقت بخاطر خودت زندگی نکردی چون سر دیگران توی ک و ن شماست همیشه تا لحظه مرگ و حتی بعد از مرگت راجع ب مراسمت هم نظر میدن

اطرافیان دقیقن چی کاره ان 😐

عجبا چرا فکر می کنن بهشون مربوطه 😐

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706