2410
2553
عنوان

ی کسی با شرایط من بابد چیکار کنه

140 بازدید | 10 پست

شکست عشقی خوردم بی پولم غریبو تنهام.تو همه مقاله های روانشناسی نوشته خودتونو مشغول کنین با دوستاتون برین بیرون برین سفر و و و خب همه اینا پول میخواد ی بدبختی مث من که از بیکاریو بی پولیم درمونده شده باید چیکار کنه دارم روانی میشم اصلا خسته شدم دلم میخواد بمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من وقتی افسردم نقاشی میکشم یا میرم بیرون پیاده روی. پولم نمیخاد

خب چقد این کار.بعضی روزا ام میرم پیاده روی ولی باز درمون موقته روحیم داغونو افسردس خیلی تنهام

خب چقد این کار.بعضی روزا ام میرم پیاده روی ولی باز درمون موقته روحیم داغونو افسردس خیلی تنهام

دیگه هر کی روحیش فرق داره با یکی دیگه. من تقریبا هر روز نقاشی میکشم خیلی بهم کمک میکنه. شما هم میتونی شرو کنی یه هنر جدید یاد بگیری که در آینده هم بتونی ازش کسب درامد کنی.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
دیگه هر کی روحیش فرق داره با یکی دیگه. من تقریبا هر روز نقاشی میکشم خیلی بهم کمک میکنه. شما هم میتون ...

اتفاقا میخوام ولی نمیدونم چی.همونم پول میخواد خب.میگم قرض کنم برم ی چیزی یاد بگیرم ولی نمیدونم چی.شما نظری نداری؟مثلا یکی از رشته های آرایشگری مث کاشت مژه و اینا به نظرت خوبه؟

اتفاقا میخوام ولی نمیدونم چی.همونم پول میخواد خب.میگم قرض کنم برم ی چیزی یاد بگیرم ولی نمیدونم چی.شم ...

من فک کنم کاشت مژه و اینا خیلی خوب باشه. حداقل الان که خیلی خواهان داره. ولی بازم میتونی از کسایی که تو اینکارن بپرسی درامدش چطوره.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2714
من فک کنم کاشت مژه و اینا خیلی خوب باشه. حداقل الان که خیلی خواهان داره. ولی بازم میتونی از کسایی که ...

هر کس نظری داره اما آدم متخصص نمیشنایم که بهم راهنمایی کنه دنبالشم ی آرایشگر آشنا پیدا کنم 

ببین علاقه و روحیه ات با چه رشته ای بیشتر سازگاری داره همونو شروع کن و ادامه بده تا درامد پیدا کنی

خیاطی ارایشگری عروسک نقاشی 

هم سرگرمیه هم کار و درامد

اول یه دکتر اعصاب برو تا دارو ضد افسردگی بخوری و بهتر بتونی تصمیم بگیری

کارگاههای روانشناسی هم خوبند حالتو خوب میکنه