2726
عنوان

رنگ کردن مو در دران پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 239072 بازدید | 23 پست
این حرفها الکیه
من خودم چون روزای اول پریود همیشه خونه استراجت میکنم
بیکاری مسزنه به یرم مو رنگ میکنم
تا حالام نصف رنگهاس خوب زندگیم همون موقع بوده
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر حبیب انصارین عضی افراد معتقدند رنگ یا فر کردن مو در دوره بارداری یا عادت ماهیانه موفقیت‌آمیز نیست ولی این نظریه هیچ پایه علمی‌‌ای ندارد. در واقع بافت قابل‌رویت موها مرده است و هر تغییری در آن، عامل خارجی محسوب می‌شود (رنگ‌کردن، فرکردن و...). البته گاهی شدت چربی موها در بارداری تغییراتی دارد که اگر موها را پیش از فر به خوبی با شامپو بشویید، تاثیری در نتیجه کار نخواهد داشت. http://www.alodoctor.ir/question/search/731/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-
2728
سلام میشه سوال منم جواب بدین؟ من الان تو دوران شیردهی هستم و نوزادم ۳ماهش تموم شده میخوام موهامو رنگ ...

سلام عزیزم میخواستم بپرسم موهاتونورنگ کردید ؟ چون منم موقعیتم مثل شناس نمیدونم چیکار کنم!