موضوع بحث

رنگ کردن مو در دران پریود

84087 بازدید | 18 پست
سلام مامانای عزیز.آیا در درن پرید میشه موها ر رنگ کرد؟آخه ارایشگرم بم گفته پریود تاثیری نداره و میشه رگ کرد درصورتیکه من قبلا شنیده بودم که در دوران پریود رنگ مو خوب نمیشه.لطفا اگه می دونید رهنمایی کنید.ممنون
1394/05/10
|
16:45
اصلا موقع پری موهاتو رنگ نکن. چون فایده نداره. اگه هم رنگ بگیره قرمز و بد میشه
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

عزیزم دلیل اینکه رنگ مو خوب در نمیاد کم خونی در دوران پری هست
پس کلا به ادمش بستگی داره
اما من خودم ارایشگری مدرک دارم و به شما توصیه میکنم اگه میخوای رنگ خوبی در بیاد بزار بعد دوره پری
بازم تصمیم با خود شماست
این حرفها الکیه
من خودم چون روزای اول پریود همیشه خونه استراجت میکنم
بیکاری مسزنه به یرم مو رنگ میکنم
تا حالام نصف رنگهاس خوب زندگیم همون موقع بوده
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...
دکتر حبیب انصارین عضی افراد معتقدند رنگ یا فر کردن مو در دوره بارداری یا عادت ماهیانه موفقیت‌آمیز نیست ولی این نظریه هیچ پایه علمی‌‌ای ندارد. در واقع بافت قابل‌رویت موها مرده است و هر تغییری در آن، عامل خارجی محسوب می‌شود (رنگ‌کردن، فرکردن و...). البته گاهی شدت چربی موها در بارداری تغییراتی دارد که اگر موها را پیش از فر به خوبی با شامپو بشویید، تاثیری در نتیجه کار نخواهد داشت. http://www.alodoctor.ir/question/search/731/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-