2733
2734
عنوان

تاخیر عملیاتی پرواز چیه دقیقا ؟

1941 بازدید | 26 پست

عازم کیش هستیم و الان توی فرودگاهیم

یه سری از پروازها رو میگن به علت بدی هوا تاخیر داره ... پرواز ما رو میگه به علت تاخیر عملیاتی!

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم والا  اینقدرم بدو بدو کردیم  حالا تاخیر داره

شاید نقص فنی داره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
امروز ۲۲ بهمن اوضاع خطری 😂یه دفه رزمایش نباشه اشتباهی بزنن

منم همین گفتم ... گفتم احتمالا میخوان ما نپریم بریم جلوی دست و پاشون

2738

فکرکنم بخاطرخودهواپیماکه مشکلی پیداکرده ویابارگیری واینجورچیزا ....سفرتونم همیشه بخیروسلامتی انشاءالله،درپناه خدا

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
همیشه همینجوری من هروقت خواستم با هواپیما برم جایی هی تاخیر داشت هیچ وقت سر تایم خودش پرواز نمیکنه😏

برای ما معمولا خوب بوده

اونو میگه به علت مشکل فنی

احتمالا جدیدا اینجوریه برای اینکه بار منفی جمله کم بشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
فکرکنم بخاطرخودهواپیماکه مشکلی پیداکرده ویابارگیری واینجورچیزا ....سفرتونم همیشه بخیروسلامتی انشاءال ...

قربون شما عزیزم

بچه ها سرچ کردم یه جا نوشته بود گاهی سازمان هواپیمایی میاد بازرسی و این میشه تاخیر عملیاتی!

نمیشه یه وقت دیگه بازرسی کنن

اخه از ۶ تا پرواز ... دو تاش میگه بدی هوا ... ۴ تا تاخیر عملیاتی ...عجیبه 

خوب برین بپرسین جریان چیه.

به سلامت رسیدی هم همینجا خبر بده

2706