2726
عنوان

من امشب چمه؟😔

566 بازدید | 7 پست

میشه درد یه نفر ،درد عجیب غریبی باشه،میشه نتونه دربارش با هیییچ آدم و هیییچ دوستی حرف بزنه، میشه درد انقد بزرگو ،بغض انقدر سنگین باشه،که راه نفسو بگیره،نمیدونم چجوری خودمو آروم کنم،امشب ،رسما کم آوردم😭

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

الان بعدچهارروزبامامانم درددل کردم خیلیییییی دلم سبک شدالان حس میکنم دنیامال منه

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بعدچهارروزبامامانم درددل کردم خیلیییییی دلم سبک شدالان حس میکنم دنیامال منه

خوش بحالت،من همیشه بلد بودم خودمودخوب کنم،امشب دیگه نمیتونم

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2728
اره برام خیلی پیش اومده چهار سال اول ازدواجم 

چجوری خودتو آروم میکردی؟گریه نمیذاره درست فکر کنم

عاره میشه عزیزم توی همچین شرایطی بهتره بشینی با خدا درد و دل کنی اروم تر میشی 

۷دا،،،،یه مدت بعد از پسرم،فقط ازش شاکی بودم،بعد دوباره باهاش درددل میکردم،بهتر شدم،امشب یکم قرآن گوش دادم،ولی بغض ولم نکرد

چجوری خودتو آروم میکردی؟گریه نمیذاره درست فکر کنم

من بغض میکرد بعضی وقتا توتنهایی با صدای بلند تو.خونه گریه میکردم دیگه افسردگی گرفته بودم وچندبارخواستم خودکشی کنم خانوادم مارو بردن شهرخودشون هوامو خیلی داشتن الان دوسالی هست خداروشکر خیلی خوبم با مامانم درد دل میکنم