2737
2734

سلام‌مامانا دخترم ۱۴ ماهشه هنوز راه نیفتاده راسش خیلی نگرانم فقط به مبل و میز وایمیسه کسی بوده چنین تجربه ای داشته باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه میوفته نگران نباش 

یکم شاید میترسه ...الهیییی عزیییزم ...😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728

تا 4ماه دیگه صبر کن بعد آزمایش ویتامین دی بده کم نباشه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
من خودم تا دوسالگی راه نمیرفتم😅

نگو..واقعا؟...پس نگران نباشم...اخه الان تو نی نی سایت خوندم یکی از علاءم دیستروفی عضلانی دیر راه افتادن تا خوندم اصلا شوکه شدم اعصابم خورد شد

2738

پسر منم ۸ روز دیگه ۱۴ ماهه میشه ولی هنوز راه نیوفتاده

ولی نگران نیستم چون الانم شیطونیاشا کاملا انجام میده😄😄😄

آسیه ساداتم خانوم یه مرد مهربون 😍قراره در آینده مادر شوهر ۳ تا دختر باشم 😊😄😄 
نگو..واقعا؟...پس نگران نباشم...اخه الان تو نی نی سایت خوندم یکی از علاءم دیستروفی عضلانی دیر راه افت ...

نمیدونم این چیه ک گفتی . بله دوسالم بود راه رفتم . بعدش من ی مشکل ارثی داشتم . نگران نباش فقط همین

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
عزیزم یکی از دخترای منم ۱۶ ماهگی راه افتاد دکتر براش یه دونه آمپول ویتامین دی زد چند روز بعدش راه اف ...

اهان...حالا امروز ازمایش بردمش...دکتر براش نوشته بود..اخه خیلی هم لاغر شده..

اهان...حالا امروز ازمایش بردمش...دکتر براش نوشته بود..اخه خیلی هم لاغر شده..

چیزی نیست عزیزم نگران نباش راه میفته دخترای من دوقلون غذا به یک اندازه میخوردن ولی یکیشون همیشه سه کیلو وزنش کمتر از خواهرشه،یکیشون ۱۱ ماهگی راه افتاد یکیشون ۱۶ ماهگی زیاد به خودت استرس وارد نکن 

2706