2733
2734
عنوان

شما بودین میرفتین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 19 پست
نه کارشون که درست نیست ولی بخاطر شوهرت برو خیلی هم خشک رسمی مثل خودشون رفتار کن

خود شوهرم‌هم دیگه تمایلی ندلره بریم اونجا رفتارها رو مقایسه میکنه فقط میگه بریم خونه شما..... من مقاومت نکنم هر روز میگه بریم خونه شما...ولی خونه خودشون نه.... اصلا خودش داشت برا خواهرشوهرم بهونه میورد که نریم.....

من میگم شما در شان خودت رفتار کن. نذار گستاخی و بی فرهنگی دیگران رفتار شما رو تعیین کنه. شما شخصیت خاص و منحصر به فرد خودتو داری. همیشه مثل یک ملکه رفتار کن. یادت باشه ملکه همیشه ملکه ست. هر کس بهش بی احترامی کنه احترام ملکه زیر سوال نمیره خود اون شخص سبک میشه. 

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میگم شما در شان خودت رفتار کن. نذار گستاخی و بی فرهنگی دیگران رفتار شما رو تعیین کنه. شما شخصیت خ ...

عزیزم همیشه نسبت به رفتارهاشون بی تفاوت بودم اونا هم پر رو شدن جوری که کارشون به جایی رسید حامله بودم مادرشوهرم زنگ زد کلی باهام دعوا کرد و گفت ما فقط گذشت میکنیم....چون منو مظلوم و ساکت گیر اوردن ....از وقتی رفت و امدم کم کردم و رسمی شدم یه کم بهتر شدن.... 

2731
خب از تو چی میخوان ؟  کادو ببری؟ غذا بپزی ؟ کل بکشی ؟  اگه قرار به دورهمی و شام خوردنه خب ...

نه فقط خواهر زنگ زد که بریم که مثلا پدرشوهر سوپرایز کنیم....

ولی وقتی میرم اونجا مادرشوهر بی محلی میکنه سلامم زورش میاد بده برا چی برم....

اگه مادرشوهر زنگ میزد تولد گرفتیم بیایین میرفتم .... ولی اینجوری که انگار خودمون راه افتادیم داریم میریم حس خوبی ندارم.... 

درضمن دوران نامزدی و اوایل ازدواج من  مادرشوهر و پدرشوهر سوپرایز کردم و جشن و کیک و.... ولی اونا یه تبریک خشک و خالی هم نگفتن.... 

گذشته از اینها من از رفتارهای دیگه شون که مدام بی محلی میکنن و رو نمیدن خوشم نمیاد.... برم که محل ندن که چی بشه....