2726
عنوان

شما بودین میرفتین؟؟؟

165 بازدید | 19 پست

خواهر شوهر زنگ زد که تولد پدرشوهره سوپرایزش کنیم خوشحال بشه...

ولی من کلا دل خوشی از مادرشوهر پدرشوهر ندارم کلا بی خیر و محبتن .... و فقط فکر بچه های خودشون و الان مدتیه که من خودم روابطم کم باهاشون هر چند ماه میرم تازه اگر خودشون زنگ بزنن... اخرین بارم شب یلدا رفتم که مادرشوهر حتی زورش میاد دیدبوسی کنه با من یه سلام احوالپرسی خشک و زورکی.... ولی با شوهرم نه گرم میگیره و بوسش میکنه... بعدم انگار نه انگار ما مهمونیم همیشه یه جورایی سرد و بی محلی میکنه مخصوصا پیش بقیه... به گوشم هم رسیده که چه حرفهایی که پشت سرم هرجا نمیزنه....

کلا توهین نکردم بهشون ولی زده شدم ازشون...منم رسمی رفتار میکنم و نمیرم....

حالا خواهرشوهر زنگ زده پدر شوهر تولدشه سوپرایز کنیم...

بماند که اینا پارسال من حامله بودم تولد شوهرم مارو دعوت کردن و کادو گرون دادن به شوهرم ولی تولد منو نه مهم ندونستن....بعد چند روز تازه مادرشوهر زنگ زد یه تبریک خشک و خالی گفت...

کلا شما بودین میرفتین؟؟؟ در ضمن مادرشوهر هم زنگ نزد که بیایین خواهر شوهر مثلا هماهنگ کرده.... 

به نظرم واسه پسرشون کم‌نمیذارن شمام همسرت با خانواد ت باید هزینه کنن نه اونا

برو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شام میدن برو 😁

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2728
به نظرم واسه پسرشون کم‌نمیذارن شمام همسرت با خانواد ت باید هزینه کنن نه اونا

خانواده خودم همیشه هم برا من و هم برا بچم و هم برا همسرم سنگ تموم گذاشتن و بین من و همسرم فرقی نمیذارن...

یعنی از نظر شما کار اونا درسته که عروس حساب نمیکنن و فقط خودشون و بچه خودشون اهمیت میدن....؟؟؟

خانواده خودم همیشه هم برا من و هم برا بچم و هم برا همسرم سنگ تموم گذاشتن و بین من و همسرم فرقی نمیذا ...

نمیگم کارشون درسته ولی اینجوریم که شما ناراحت شدی نیست عزیزم..همینکه لااقل واسه شوهرت ارزش قائل هستن هم خوبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ظاهرن هر کدوم یه بهونه اوردن ....فقط خود همبن خواهر شوهره هست

عه وینکه سوپرایز نمیشه پس

خانواده خودم همیشه هم برا من و هم برا بچم و هم برا همسرم سنگ تموم گذاشتن و بین من و همسرم فرقی نمیذا ...

نه کارشون که درست نیست ولی بخاطر شوهرت برو خیلی هم خشک رسمی مثل خودشون رفتار کن

نمیگم کارشون درسته ولی اینجوریم که شما ناراحت شدی نیست عزیزم..همینکه لااقل واسه شوهرت ارزش قائل هستن ...

من از این کارشون ناراحت نیستم که برا من کادو نگرفتن برا شوهرم گرفتن....کلی موارد مختلف هست که ناراحتم کردن.... مخصوصا همه جا پشت سرم حرف زدن و حرفای نامربوط زدن.... خب این بی محلی مادر شوهر نمیتونم دیگه تحمل کنم بی دلیل جلو جمع خصوصا بی محلی میکنه حتی سلام احوالپرسی هم زورش میاد....

2706