2733
2734
عنوان

بیاین بیاین زود زود نظرسنجی

148 بازدید | 8 پست

دوستان من تو اقدامم یه چیز هست خیلی فکرشو مشغول کرده فقط خواهشها نخندین.اگه بگم دختر شه اسمشو خودم میخام بذارم (رها انتخاب کردم)اگه پسر بشه شوهرم (تیام دوس داره)

پدرشوهرم عاشق اسم پوریا هستش سر پسر برادرشوهرم گفت بذارین نذاشتن.میترسم بگه شما بذارین..چون خیلی پدرشوهرم خوب و مهربونه دوس ندارم ناراحتش کنم حالا بنظر شما پوریا قشنگتره یا تیام

تعداد رای : 38
نظرسنجی
تیام
14
36%
پوریا
24
63%
میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

ایش چقدر غلط املایی داشتم

بگم*بچم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

تیامم قشنگه

اگ اشتباه نکنم‌یعنی چشمام اره؟

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تیامم قشنگه اگ اشتباه نکنم‌یعنی چشمام اره؟

آره ب زبان لری

آره ب زبان لری

اره ی مدت عشقم بم میگفت😄

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 

پوریا

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2738
تیام اسم دخترونه اس که😐

هم دخترونه هست هم پسرونه