2726
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70071 بازدید | 244 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من جواب میدم چون تجربه دو تا دختر را دارم سینه ها که جوانه میزنه مرحله بندی داره اما بازم خی ...

سلام عزیزم شما که تجربه داری ، دخترمن 9 سال و نیمه است و الان دو ماه میشه که ترشحات داره البته تحت نظر فوق تخصص غدد هم هست سینه هاش هم دراومده و کمی هم موی زاید روی ناحیه تناسلی اش داره ، خیلی نگرانم دکتر بهش امپول تاخیر پریود نداد و گفت یکسال تا یکسال و نیم دیگه پریود میشه ولی واقعا خیلی زوده هنور تو عالم بچگی هستش . عوامل تحریک کننده هم تو خونه نداشتیم یعنی خود و همسرم خیلی رعایت میکنیم نمیدونم چیکار کنم   

2728
سلام عزیزم شما که تجربه داری ، دخترمن 9 سال و نیمه است و الان دو ماه میشه که ترشحات داره البته تحت ن ...

سلام 

اصولا یکسال بعد از شروع ترشحات پریودی اتفاق میفته 

البته زیاد نمیشه به حرفهای دکترا بسنده کرد، چون طبق یکسری قواعد علمی حدس میزنن 

دختر اولم 11 سال و 5 ماهه با قد 153 پریود شد  و الان 16 سال تمام و قدش 167 هست

دخترم دومم 11 سال و 3 ماهه پریود شد طبق پیش بینی دکتر نهایت قد 155و الان که12 سال 4 ماهه هست قدش 162. از زمان پریودی تا الان حدود 8 سانت رشد کرده

این مساله یه بخشیش ژنتیک و بخش دیگرش تغذیه هست و متاسفانه با این حجم از مواد غذایی تراریخته، مسلما طبیعیه

حتما به تغذیه سالم و خواب زود هنگام شبانه و مقوله روحی روانی توجه کن تا رشد قدیش کامل بشه 

در صمن اطلاعات لازم را به مرور در اختیارش بزار تا غافلگیر نشه 

نگران نباشید از پسش بر میان فقط همراهی و مراقبت میخان 

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
سلام عزیزم شما که تجربه داری ، دخترمن 9 سال و نیمه است و الان دو ماه میشه که ترشحات داره البته تحت ن ...

متاسفانه تو اجتماع و تلویزیون اینقدر از لحاظ بصری تحریک میشن که هورمونها قاطی میکنه 

منم سر دختر اولم نسبت به اطلاعاتش که گیج میزد و سوالات بی ربطی میپرسید میگفتم تا 16 سالگی خبری نیست، حتی رشد سینه هم خیلی محدود  

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا 
عزیزم ژن و بیولوژی دست ما نیست که بتونیم نظر بدیم، خواهر منم یکسااال آمپول گرون هورمونی زد ولی ته ته ...

وای منم۱۶ سالمه خیلی کوتاهم😭

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

سلام ای بابا چه حرصهایی میخوریاااا

چیزی نشده که بهش تبریک بگو و بوسش کن ... بچه حال و روز مامانش رو اینجوری ببینه که میترسه میگه حالا مثلا چی شده که مامانم ناراحته . دختر منم ۱۲ سالگی شده خداروشکر که سالمن. اولش یه کم دپرس میشن بعد دیگه خوب میشن غصه نخور عزیزم

یسوال دختر من ۱۴سالگی پری شد مثلاً ده  آبان امسال و دیگه نشد ،،یعنی مشکلی داره یا باید منتظر بمونم ؟

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706