2726
عنوان

دختر 11 ساله و نیمه من پریود شده ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 70029 بازدید | 244 پست
امیدت به خدا باشه تا وقتی که اون عروس بشه انشالله تا اون موقع راه درمانشم پیدا بشه .یا معجزه ای چیزی ...

دلدرد های بسیار شدید بی وقفه که شب وروز نذاشته بودبراش

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
خیلی ممنون عزیزم شیر زیادمیخوره کلاس والیبال و شناهم میره طنابم میزنه ولی بارفیکس اصلا کارنمیکنه میگ ...

انشاءلله همیشه سالم و سلامت باشه و زیر سایه ی شما باشه.نگران نباش همین ورزش هایی که انجام میده تاثیر خودش و میذاره.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط فکر قدش باش بقیه چیزا حل میشه به مرور زمان. دختر منم ۱۲سالگی پریود شد که اصلا انتظارش و نداشتم. ...

عزیزم تونستی برای رشد قد دخترت کاری کنی ؟منم همین مشکل رادارم

منم مثل تو😑😑 ب جا نوار بهداشتی پارچه حمل میکردم🤕🤕😑

کاربریت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اسم کاربری منم همین بود ترکید و همچنین پروف 🤔

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
دختر منم ۱۱ سالشه😭کم کم وقتشه دیگه😭از الان عزا گرفتم😭😭

وا عزا گرفتن نداره، از الان باهاش حرف بزن امادگی داشته باشه شوکه نشه، ناراحتی دختر قشنگت به سن بلوغ میرسه؟ خوشحال باش بزرگ شده

مامانِ لیانا
بعد از پريود قدتون بلند شد ؟

تقریبا یه پنج شیش سانتی

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706