2703
2553
عنوان

عمومی

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 27 پست
من تصورشم برام سخته که طرفم بهم بگه تو چه برسه به کتک وخیانت ......مادرو به عزاش میشونم 

اتفاقا به نظر من تو اسیر یکی میشی که هم بزندت هم خیانت کنه و تو هم بچسبی بهش و.....امیدوارم اینطوی برات نیاد اما روزگار ی مارمولکیه  لنگه نداره .

اتفاقا به نظر من تو اسیر یکی میشی که هم بزندت هم خیانت کنه و تو هم بچسبی بهش و.....امیدوارم اینطوی ب ...

مطمئن باش نمیشم چون سیاست من زیاده ،ودر ضمن قصد ازدواج هم ندارم شما هم برو خوش باش 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش نمیشم چون سیاست من زیاده ،ودر ضمن قصد ازدواج هم ندارم شما هم برو خوش باش 

من که بنظر خودم جسارتی در حق شما نکردم نمیدونم شما چرا ناراحت شدین شما بزنید به چاک حالا ک اینطور شد بی ادب

من که بنظر خودم جسارتی در حق شما نکردم نمیدونم شما چرا ناراحت شدین شما بزنید به چاک حالا ک اینطور شد ...

من بی ادبی نکردم حرف دهنتو بفهم لطفا

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2720
من بی ادبی نکردم حرف دهنتو بفهم لطفا

من هیچ حرف بدی بعتون نزدم خب شما میگین شمام برو خوش باش اونوقت ادای ادمای مودبم برای من در میارین؟ من جواب تونو دادم جواب های هوی دیگه عزیزم چرا دور ور میداری

من هیچ حرف بدی بعتون نزدم خب شما میگین شمام برو خوش باش اونوقت ادای ادمای مودبم برای من در میارین؟ م ...

برو خوش باش تو شهر شما حرف بدیه ؟مگه کم سن و سال نیستی میگم برو خوش باش دیگه خوشی از یکی مثل من گذشته بازم حرفی مونده که بگم 

اگر ممنکنه تو خصوصی عرض میکنم خانومی چرا نارحت میشی خب اونجا میتونم راحت بهتون بگم اینجا تو جمع درست ...

در مورد چی ؟

2714
وقتی جبران میکنه و خیلی کارای خوبی انجام میده چرا باید باهاش سرد شی

خیانت هیچ جوره جبران نمیشه یا تهمت نا روا