2703
2553
عنوان

آیا جواب آزمایش خون برای بارداری میتواند اشتباه بگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316101 بازدید | 244 پست
سلام دوستان ازتون خواهش می کنم جواب بدین
من 8/15 باید پری می شدم نشدم همون 15 رفتم آزمایش خون منفی بود ولی من هنوز پری نشدم .یک کمی درد مثل پری دارم .می خوام ببینم امکان داره آزمایش اشتباه کنه تورو خدا جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
من 2 روزه پریودم عقب افتاده.صبح بیبی چک گذاشتم مثبت شد.رفتم آزمایش خون دادم بازم مثبت شد.عدد بتا 186.75
منتظرتون جواب آزمایش قطعیه و من باردارم؟
خیلی خوشحالم،انشاالله خدا به همه کسانیکه نی نی میخوان فرزند سالم و صالح عطا کنه!
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !
سلام دوستان
من 2 روزه پریودم عقب افتاده.صبح بیبی چک گذاشتم مثبت شد.رفتم آزمایش خون دادم بازم مثبت شد.عدد بتا 186.75
منتظرتون جواب آزمایش قطعیه و من باردارم؟
خیلی خوشحالم،انشاالله خدا به همه کسانیکه نی نی میخوان فرزند سالم و صالح عطا کنه!
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !
2720
سلام دوستان من تازه عضو شدم من دو تا بچه دارم پسر و یه دختر اما از بد روزگار از همسرم جدا شدم بچه هام پیش باباشون هستن منم بعده دو سال ازدواج کردم به یه پسر و مجبورم بچه دار بشم الان 14ساله بچه دار نشدم .سه ماهه اقدام کردم حامله نشدم .دوره های پریودم 25 تا 28 روزه .سه روز مونده به پریودم مشکوک بودم رفتم آزمایش خون منفی بود به نظرتون امکان داره اشتباه بشه یا برا آزمایش زود بوده؟؟البته بگم من 32 سالمه
2714
2706