2410
2553
سلام خانومهای عزیز . 5روز از زمان پریودم میگذرد ولی پریود نشدم زمانی که یک روز اززمان پریودم گذشته بود تست بارداری و آزمایش خون دادم منفی بود امکان دارد آن زمان آزمایش خون درست جواب ندهد. خیلی نگرانم کمکم کنید؟چرا پریود نشدم البته قرص مدروکسی پروژسترون میخورم میتواند اثر آن قرص باشد؟
سلام خانمی.احتمالش هست واسه بعضیها دیرتر نشون می ده.چون باید سطح هورمون به حد خاص برسه.ترشح داری خانمی .بعد اون دیگه تست نکردی؟ آزمایشگاهی که رفتی دولتی بود؟
امروز دوباره بی بی چک بزار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوست من ازمایش خون برابارداری 3هفته بعد از شروع اخرین قاعدگی باید انجام بشه.در صورتی که هیچوقت این جوری تاخیر پریودی نداشتین این میتونه دلیل خوبی برا بارداریتون باشه.بابی بی چک هم امروز مشخص میشه بارداری یا نه.
2714
شیده جون توی محل کارم متاسفانه جواب آزمایشم همراهم نیست . نمیخوام حامله باشم یک پسر 2ساله دارم . آواجان قرص ldمیخوردم با خوردن قرص منظم بود یک روز لکه دیدم والان ترشحم خیلی کم است. تورا به خدا بگین چکار کنم الان از نظر زندگی در وضعیتی نیستم که دوباره بچه بخوام

دلم خیلی گرفته چون نمیدونم بعد7ماه انتظار باید الان خوشحال باشم یا ناراحت.پریودم همیشه بین 29 روز تا 34روز متغیر بوده.ایندفعه وقتی از33روز ردشد دیگه دل تو دلم نبود.هر روز بی بی چک ومنفی.بعد36 روز رفتم از دادم اما دکتر گفت برو2روز دیگه بیا مشکوکه اما عددی نگفت.2روز بعد گفت هنوز مشکوکعدد بتام 45 بود.دکترم نبود که برم پیشش مسافرته.الانم موندم با استرس خارج رحم بودن.امروز تازه بی بی چکم یک خط کمرنگ اضافه شد حالا من موندمو دودلی..اخه من هیچکدوم از علل شایع خارج رحمیو نداشتم پس چی شده؟الانم جز درد زیر دلم که مثل دوران پری علامتی ندارم
....اگر چیزی میدونین کمکم کنین
سلام .
2 سال بیشتره که منتظر بچه هستم ولی هنوز باردار نشدم .کم کاری تخمدان دارم و تحت درمان هستم .
دی ماه سال 90 حامله شدم ولی متأسفانه سقط کردم .
حالا بعد ازخورد ن دارو و تزریق آمپول اچ سی جی 2 بار نزدیکی داشتم . حالا همه ی علائم بارداری دارم . حالت تهوع ، اشتیاق به یه سری از غذاها ، درد تو سینه ، خستگی و خواب آلودگی دردهای زیر شکمی و دور ناف و ...
1هفته بعد از نزدیکی آزمایش خون دادم 15.9 بود ولی بعد از 72 ساعت که تکرارش کردم 4.4 بود . آزمایشم با تیتر بود .
به نظرتون امکان داره باردار باشم ؟ امکان داره زود آزمایش داده باشم ؟
هنوز تا پریودم 7 روز وقت دارم .
2706