1711
1707

نیگا من دیروز ایفون رو چک کردم اطلاعاتش رو.. 

فقط پول برند و امنیت میگیره اگ میخوای کلاس بذاری ایفون بگیر. دوربینش ک خیلی پایینه 

اما اگ رام و دوربین و کا رایی برات مهم تره گلگسی

همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                        لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

چرا a80  نمیخری خیلی خبلی پیشرفته است ها قیمتش هم کمتره

همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                        لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
1713
نه اصلا بزاکلاس نمیخوامش،،پس چرامیگن دوربین ایفون بهتره؟

والا کی گفته... من دیروز مقایسه اس میکردم خیلی کمتره پیکسلش از سامسونگ  اما رزولوشن بالاتری داشت