2703
2553
عنوان

وقتی میخوابم حالم بد میشه باردارم

271 بازدید | 12 پست

چیکار کنم؟شبا که میخوابم صبح بیدار میشم یکم اوق میزنم و تموم اما اگه بعد از ظهر بخوابم بیچاره میشم از ویار و حال بد. عین مرغ گیج همش خوابم میاد نمیتونم بخوابم😭😭😭😭توروخدا یه راه حل بدید خوابم میاد

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
الهی بگردم من     نی نی داری    

سلااااام عخشمممم کجا بودی؟جااااااان شهلا آره😂😂😂بالاخره ۱۰۰ تومن داد کار دستم داد😂😂😂😂😂

نمیدونم معلوم نیست هنوز

احتمالا دختره منم سر دختر اولم وضعم همین بود صبح بیدار میشدم میرفتم کلاس ظهر میومدم دیگه بیحال فقط باید میخوابیدم وقتی بیدار میشدم شب شده بود تا سه ماه وضع همینه بعد کم کم درست میشه

2714
سلااااام عخشمممم کجا بودی؟جااااااان شهلا آره😂😂😂بالاخره ۱۰۰ تومن داد کار دستم داد😂😂😂😂😂

سلام جیگرم  ای پیم قطعه عردفعه گوشیه یکیو میگیرم میام سایت:/

هموووون هی دورت میچرخید واسه همین بود

گَدا

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
حیف نکرده بخوابی.با نی نی حرف بزن.مامان خوابالو انگار دوست نداره.دعا و قرآن بخون.مبارکت باشه.دعا کن ...

دعا و قرآن میخونم باهاشم حرف میزنم اما دیگه چقدر؟استراحتم نیاز دارم مخصوصا که هورمون بارداری خواب آوره آدم واقعا تو بارداری احتیاجش به خواب خیلی زیاد میشه

این بچه هم مامان خوابالو دوس نداره هم مامان تپلی😐 چون نه میذاره بخوابم نه درست غذا بخورم. انقدرم وسواس شدم. دقیقا عییییینننن شوهرمه😑😑😑😑😑

عزیزم انشاالله هرچه زودتر خدا دامنتو سبز میکنه و یه بارداری راحت بدون ویار تجربه میکنی و نی نی صحیح سالم میاد بغلت😍😍😍

سلام جیگرم   ای پیم قطعه عردفعه گوشیه یکیو میگیرم میام سایت:/       هموووون ...

عععهه میبینم چند وقته اصلا نیستی‌. چرا اینجوری شده آی پیت پس؟

😂😂😂😂😂 خیلی گَدایه با این بچه ساختنش عین خودش گدایه نه میذاره بخورم نه بخوابم😂😂😂😂

احتمالا دختره منم سر دختر اولم وضعم همین بود صبح بیدار میشدم میرفتم کلاس ظهر میومدم دیگه بیحال فقط ب ...

آخه میخوابم بعدش بیدار میشم حالم بد میشه. ویارم ۱۰۰ برابر میشه دلم میخواد همه رو بزنم اون موقع😂