2737
2734
عنوان

فال میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 119 پست
اسم کوچک خودت و مادرت رو بفرست برات سر کتاب باز کنم از کتاب به نقل امام جعفر صادق

فاطمه اشرف

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا ک همه چی داره درست میشه بهش پشت پا نزن،چون پشیمون میشی،از دشمن قدیمیت کمک نخواه چون تیشه ب ریشه ...

واسه منم میگیری؟؟؟؟؟

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
2731
اسم کوچک خودت و مادرت رو بفرست برات سر کتاب باز کنم از کتاب به نقل امام جعفر صادق

جادو و رمالیتون رو خواهشا به ائمه نسبت ندین.

سرکتاب باز کردن توی اسلام حکمش کافر شدنه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
قطعا همینطوره عزیزم

فداتشم 😍

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

میشه لطفا واسه منممممممم؟؟؟

خیلی لازم دارم

کاربر قدیمیم کاربریم پریده  (تایپ،ترجمه،مقاله،پروپوزال،حل سوال و کللی کارای تخصصی و عمومی دیگه   خود را به ما بسپارید)
2738
برای منم میشه بگیری؟اسمم نگار برات حمد میخونم🙏❤

از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو مصلحت تورو میخان هرچند ک فکر کنی کسی درکت نمیکنه،کاری ک اصرار داری انجام بدی عاقبت خوبی نداره،

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
بخدا عالی در امد،بهترین عددی که انتخاب کردی

واسه پس نمیگیری ؟

نیت کن

لطفا برای منم بگیر خیر ببینی

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو مصلحت تورو میخان هرچند ک فکر کنی کسی درکت نمیکنه،کاری ک اصرار داری ا ...

نمیگیری؟؟  

واسه منم میگیری؟؟؟؟؟

تو دلت غمی داری ک باهاش زندگی میکنی ولی بدون دنیا دو روزه

غم دلته ب کسی نگفتی و در حین غمگینی میخندی،زندگی رو هرطور ک درنظر بگیری همونجور واست میگذره

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2706