2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سفیده تخم مرغ ابپز.

پوره سیب زمینی

سیب زمینی ابپز

شیر و عسل با کیک خونگی یا بیسکوییت

خرما

شیرموز

ارده شکلاتی

شکلات صبحونه

گاهی وقتا مربا

حلوا

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728

عسل و گردو بالای یک ساله 

گردو براش پودر کن

تخم مرغ آبپز یا نون ریز ریز کن بزن تو تخم مرغ سرخ کرده

بیسکویت مادر و شیر

فرنی و‌شله زرد ماست جوش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
شکلات صبونه میشه داد؟  کاکائو خیلی دوست داره. ولی من نمیدم

من بچم الان نزدیک ب دوسالشه اینارو میدم.

شولات صبحونه خودت درست کن با نون ک خودت درست کردی بده بخوره

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
پسرم تخم مرغ نمیخوره. مثلا حدودا چقدر نون میدین؟ چه نونی؟

عزیزم لواشا همش جوش شیرینه.آردش هم غنی نیست. سنگک بگیر برش بده بسته بندی کن بذار فریزر.هرروز یه تیکه براش درار گرم کن عین نون تازه میشه.اون بهتر از لواشه

دخترم همه زندگی منه
2706