2726

بچه ها شرایطش چطوریه ضامنم میخواد؟کلا مراحلش به چه صورته؟۸۰تومن پول بخوابونیم واقعا بعد از یک سال ۱۶۰تومن پرداخت میکنن؟؟ضامن نمیخواد؟؟

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

نفری ۴۰میذارید یکسال کامل تو بانک میمونه بعد یکسال خونه ک خریدین مدارک و می‌بریم با فروشنده پرونده تشکیل میده بهتون میده ۱۶۰

برای هر نفر ی ضامن میخواد ولی اگه ی ضامن باشه ک حقوقش بالا باشه همون یکی کافیه

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه از من بپرسید با توجه به شرایط اقتصادی با توجه به اینکه من این وام اولی گرفتم بهتون میگم اگه از نظر مالی بتونین قسط بیشتر بدید برین وام اوراق بگیرین خیلی بهتر از وام اولیه چون بعد یکسال معلوم نیست خونه چند درصد افزایش قیمت داشته باشه الان خونه بخرید بهتر از ی سال دیگس

مینا قری هستم
نفری ۴۰میذارید یکسال کامل تو بانک میمونه بعد یکسال خونه ک خریدین مدارک و می‌بریم با فروشنده پرونده ت ...

همون ضامن نداریم کی میاد ۱۲سال ضامنت بشه

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
اگه از من بپرسید با توجه به شرایط اقتصادی با توجه به اینکه من این وام اولی گرفتم بهتون میگم اگه از ن ...

اون چطوریه چندساله هست ماهی چقدر قسط بدیم

خود همسرت کارمند نیست؟؟ یا جواز نداره؟؟

نه آخه ما اصلا تهران نیستیم میخوایم تهران خونه بخریم آشناهامونم که نمیان ضامن بشن نمیشه از اینجا ضامن ببریم

اون چطوریه چندساله هست ماهی چقدر قسط بدیم

اون دقیقا همین مرحله فرقش این ک دیگه پول نمی‌خوابونین یکسال ب جاش پول اوراق همون اول ازتون میگیرن سودش۱۸درصد ماهی ۳خورده ای قسطشه

مینا قری هستم