2737
2734
عنوان

چال کمر کیا دارن بیاین بگم چیه😜

26259 بازدید | 107 پست

این نوع چال که همچنین از روی اسم ونوس خدای زیبایی ” چال ونوس” نامیده می شود، نسبت به دو نوع چال دیگر (گونه و چانه ) شیوع کمتری دارد. این نوع چال در قسمت پایین کمر قرار دارد و در بین زنان بیشتر شایع است.

تحقیقات نشان داده که وجود دو حفره یا چال کوچک در کمر ویژگی و مشخصه های سلامتی و رفتاری خاصی را در افراد به همراه دارد.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

برخی افراد در قسمت پشت کمرشان دو حفره بسیار سطحی مانند چال چانه دارند و این چال در برخی از زنان و مردان وجود دارد. به این 2 چاله کوچک در زنان «حفره ونوس» و در مردان «حفره آپولو» می گویند. جایگاه دقیق آن ها در مردان در قسمت پایین کمر روی استخوانی قرار دارد که کمر را به لگن وصل می کند و در زنان کمی بالاتر است.

وجود این دو چال کوچک در بدن نشان می دهد که سلامت در شرایط خوب و ایده آلی قرار دارد و سیستم گردش خون عملکردی بسیار مناسب دارد. علاوه بر این، این دسته افراد در زندگی زناشویی و ربطه های خود نیز بسیار موفق هستند.

جالب این است که این چاله ها را نمی توان با انجام هیچ گونه فعالیت بدنی و ورزشی در کمر ایجاد کرد و وجود آن ها باید از بدو تولد شکل گرفته باشد. دلیل آن این است که این چاله ها در قسمتی از بدن وجود دارند که هیچگونه ماهیچه ای ندارد اما اگر شما کاهش وزن چند کیلوگرمی داشته باشید ممکن است این 2 چاله در کمرتان مشخص شود البته در صورتی که از پیش وجود داشته باشند.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چيز مهمي هم نيست😑

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،
2731

من یکی از دوستام تو کاردانی چال کمر داشت تو ساعت تربیت بدنی دیدم 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         
چيز مهمي هم نيست😑

من شوهرم‌هی میگ عاشق اینام .الان‌زدم‌نت دیدم‌چیه

2738
چقد بد 

چرا بد؟

همسر من داره🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

اره مردا هم دارن 

2706