2410
2553
عنوان

زایمان کرده های عزیز کی دهانه رحمتون باز شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@نی_نی_یار_شب     دیدین عزیزم عنوان کنجکاوی برانگیز نزنیم خیلی کم میان سوال ادمو جواب بد ...

من امرووز دوتا تاپیک راجع ب زایمان زدم فقط ی نفراومد جواب داد ولی اگه راجع ب دوست پسرت بزنی 200نفر میان

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2456
شایدم مثله دخترداییم کیسه ابت یهوپاره بشه تانی نی بیادزایمانش یهویی شدصبح پاشدم دیدم پروفایلش بچست ...

ای وای چه بامزه😁یعنی ممکنه یهو وسریع دهانه رحم باز بشه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
تشکر😍دکتر میگه لگنت خوبه ولی دهانت بستس نمیدونم صبر کنم باز بشه یا خودمم کارای خونگی انجام بدم.

من ودکتر هنوز معاینه نکررده

من امرووز دوتا تاپیک راجع ب زایمان زدم فقط ی نفراومد جواب داد ولی اگه راجع ب دوست پسرت بزنی 200نفر م ...

والا😡

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
تامیتونی پیاده روی کن داری میری بیمارستان شربت زعفران حتمن بخوراصلنم استرس نداشته باش دردش قابل تحمل ...

من اینقدررمیترسم

2714
ای وای چه بامزه😁یعنی ممکنه یهو وسریع دهانه رحم باز بشه؟

نع یهودهانه رحمش بازنشدکیسه ابش پاره شدرفت دکترنی نیش اومدالبته اگه نی نی نترسه وپی پی نکنه که دراون صورت سزارین میشی 

من 38.هفته ام

ایشالا بسلامتی زایمان کنی عزیزم😍

من ودکتر هنوز معاینه نکررده

من اولین معاینم38هفته بود 

یکی دیگشم امروز.

اصلا درد نداشت خودتو سفت نکن و تنفس عمیق و صحیح انجام بده

من اینقدررمیترسم

ن من ازاولشم نمیترسیدم واقعنم ترس نداشت یکم اخرش اذیت میشی ولی واقعن لذت لحظه ای که بچتومیدن بغلتونمیشه باهیچی عوض کردوای چقدزودبزرگ شد پسرم الان عکسه تازه ب دنیااومدنشومیزارم همون دیقه گرفتم ازش 

من اینقدررمیترسم

از زایمان؟چه سز چه طبیعی هرکدوم درد و عوارض خودشو داده

فقط باید ذهنمونو بزاریم رو این موضوع که بتونیم کنترل کنیم خودمونو

کیسه اب پاره بشه امپول فشار میزنن

اگه درد نداشته باشیم؟

2706