2726
22259395 مرکز مشاوره دکتر خدابخشی از دکتر نراقی وقت مشاوره بگیرین خیلی عالیه
"ایران از امروز وارد یک دوره 30 ساله خشکسالی شد با صرفه جویی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از مراجعین دکتر دارابی بودم کارش بسیار دقیق و حساب شده است .استاد دانشگاه هستند .اول برو تو سایتش و بیوگرافی اونو بخون اگه خوشت امد وقت بگیرwww.drdarabi.blogfa.comتلفن کلینیک88720746
سلام
خانم خسروی پور روانشناس بالینی هستن که رازداری، تعهد به کارشون و قضاوت نکردن در مورد مراجهینشون از ویژگیهای بسیار بارز ایشونه. کارش یه جورایی روانکاوی هست و بیشتر به حل ریشه ای تر و بخشی از مشکل که در قسمتهای مختلف زنگیتون تکرار می پردازن.شاید یکمی معطل بشید تا وقتتون بشه اما می ارزه .مطب ولیعصر پایینتر از پارک وی و کلینیک شهرک غرب88563519و 09127119207موبایلشونه که باید ا س م س بدید و با معرفی خودتون وقت بگیرید.
سلام
خانم خسروی پور روانشناس بالینی هستن که رازداری، تعهد به کارشون و قضاوت نکردن در مورد مراجهینشون از ویژگیهای بسیار بارز ایشونه. کارش یه جورایی روانکاوی هست و بیشتر به حل ریشه ای تر و بخشی از مشکل که در قسمتهای مختلف زنگیتون تکرار می پردازن.شاید یکمی معطل بشید تا وقتتون بشه اما می ارزه .مطب ولیعصر پایینتر از پارک وی
-22655845و22054156 و کلینیک شهرک غرب 09127119207موبایلشونه که باید ا س م س بدید و با معرفی خودتون وقت بگیرید.
دکتر امید رضایی
فوق العادس نمیدونم از خوبیش چقد بگم عالیه
Lilypie Maternity tickers
خدا جونم به خاطر وجود همسر مهربونم که تمام زندگیمه و دخترم که امید نفس کشیدنمه شکرت
امروز 5ماه و16 روزه که زندگیم یه رنگ دیگه گرفته تو مواظب هادی و بارانم باش
نازلی جون گجا می خوای درست کنی؟
Lilypie Maternity tickers
خدا جونم به خاطر وجود همسر مهربونم که تمام زندگیمه و دخترم که امید نفس کشیدنمه شکرت
امروز 5ماه و16 روزه که زندگیم یه رنگ دیگه گرفته تو مواظب هادی و بارانم باش
2706