2733
2734

من یه دختر عمه اروم و مظلوم و مهربون دارم که بیست سالشه من هیجده من 96 عقد کردم اینقد شبیه همیم. پدر شوهرم اشتباه گرفته بودش بامن اون 98 عقد کرد شوهر من سی سالشه شوهر اون سی و دو ظاهرمون سن شوهرامون حتی اسمهامون مثله همه من حدیثه ام اون محدثه شوهرمن مهدی شوهر اون حامد اسم شدهرامون برعکسه همه ولی به اسمامون نشسته بود حالا بعد از سه ماه فهمیدم قراره بیست وهشت بهمن طلاق بگیره😔

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

میگه قبل از عقد یه هفته باهاش حرف میزده و فریبش داده گفته هفته ای صد هزار تومن بهت میدم بعد کرده هفتاد بعدشم هیچی بهش نداده شوهرش پسر عمه اشه حتی موهاشو رنگ کرده عمه ام داده 150 شده این سی تومن بهش داده

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2738
خدا کمکش کنه ولی حامد و مهدی برعکس نیستن

منم چند دیقه اس هی اینور اونوری میخونم هیچی نمیشه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

پسره واسه انتقام اومده بوده که عمه من مامان اونو اذیت کرده 😬

2706