2410
2553
عنوان

خواهشا بیاید راهنماییم کنید

263 بازدید | 25 پست

۱۵ روزی هست که با شوهرم قهرم خونه بابام اینا بعد این شوهر مغرور لجباز  من نه زنگ زده نه اس داده نه اومده دنبالم شوهرم به من اجازه نمیداد تلگ اینستا داشته باشم حتی به خواهراشم اجازه نمیداد اما خواهرش از وقتی که عقد کردم قایمکی از شوهرم دارن بنظرتون منم الان نصب کنم 

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیچ کاریو مخفیانه انجام نده

مخفیانه نمیخام انجام بدم چون من یه خط کلا بیشتر ندارم میخام با همین خطم که شوهرم شمارشو داره نصب کنم ؟

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉
2714

منم قایمکی تلگرام دارم با خط مجازی و نی نی سایت هم شوهرم نمیدونه میام حتی نمیدونه بسته ی اینترنتی میگیرم براخودم کلا دوس داره محدود باشم تا خودش هرغلطی خواست بکنه اما کور خونده😒

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
الان دنبال راهی برای اشتی هستی یا می خوای تلگرام نصب کنی؟😒

میخوام تحریکش کنم یه حرکتی کنه 😂

خواهراش خودشون ميدونن 

تو زندگيتو از رو زندگي اونا نميتوني اداره كني 

هيچ واكنشي نشون نده گاهي تنهايي برا دو طرف خوبه و باعث ميشه اروم بشن 

پيام داد يا زنگ زد عادي عادي باش 

دعوا نكن مطمئن باش حل ميشه تجربمه

مشکلش چیه؟خودش داره ؟

اره خودش که همه برنامه ای داره

مخفیانه نمیخام انجام بدم چون من یه خط کلا بیشتر ندارم میخام با همین خطم که شوهرم شمارشو داره نصب کنم ...

خوب شمارشو داره همسرت ولي پيج فيك بيازي كه نميفهمه 

2706