1676
1605

بزارررررر

کاش همه‌ چی درست بشه، مردم باز جشن فارغ‌الپوشکی بچه‌شون رو بگیرن یا نوعروسا تو دستشوییاشون با گلبرگ قلب درست کنن. فقط همه چی درست بشه، مردم هر طور دلشون خواست خوشحالی کنن.  

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

نه😑

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
1668

خوبه 

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.         تیکرم اومد ولی خیلی زود رفت 😔 ولی من میدونم همون خدایی ک بهم داد و گرفتش بازم بهم یه فرشته ناز میده 😍 فرشته ای ک این سری نمیگیره وپیشم میمونه 😀 تیکر جدیدم برای روز شماری باز مادر شدنم 😁اگه دوست داشتی برای دوباره مادر شدنم دعا کن 😍 دعا کردی بگو صلوات بفرستم برات ☺️                            

این مانتو روسری بهم میان🥴

بهم نه ب هم 😒😒😒

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
1651