2737
2739

قبلا یه کارایی کردم که الان وقتی بهشون فکر میکنم نه تنها اعصاب و روانم میریزه بهم ، تازه به خودکشی هم فکر میکنم ، بچه ها تو رو خدا بگید چیکار کنم داغون شدم دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم خیلی اشتباهات داشتم خیلیا جوری ک خط قرمزم هم رد شده بودم.میرم مشاور.اونا درس زندگیم بودن نه فصل زندگیم!!از امروز میخوام خوب باشم.گذشته ها گذشته مهم اینه ک دیگه همون خطاهارو تکرار نکنم.

2738

مخور غمه گذشته...

گذشته ها گذشته...

هرگز به غصه خوردن 

گذشته بررررر نگشته

آی عم معین...با لحن بخونید😎

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

اگه راهی واسه جبرانش باشه تا جایی که بتونم تلاش میکنم اشتباهمو درست کنم اگه نه هم دیگه کاری از دستم برنمیاد بهش دیگه فکر نمیکنم فقط اگه به درگاه خدا هم آبروم رفته باشه حتما توبه میکنم خداوند توبه کنندگان رو دوست داره 

😎🤔
من خودم خیلی اشتباهات داشتم خیلیا جوری ک خط قرمزم هم رد شده بودم.میرم مشاور.اونا درس زندگیم بودن نه ...

کاش میتونستم اینطور باشم

استارتر دقیقا حرف دلمو زدی و منم نمیدونم چکار کنم فقط خودمو سرزش میکنم

2706