2726
عنوان

صاف شدن شکم

169 بازدید | 12 پست

دوست جونیاااا کمک میخوام من الان ۲۵ روزه زایمان طبیعیکردم از فردای زایمان هم گن بستم بالای شکمم خیلی صاف شده ولی از ناف به پایینم هنوز کوچیک نشده فشار که میدم سفته 

شنیدم میگن رحم بالا قرار داره میخوام بدونم کسی تجربه داره ؟؟ چند‌ویت بعد رحم به جای خودش بر میگرده؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا گن تاثیر داره؟شکمو کوچیک میکنه؟؟؟

بهتر از ول کردنشه😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

واسه چی به من گفتن تا 40 روز بعد زایمانت گن نبند 🤔

خودت تو  شیردهی لاغر میشی الان 10 ماهه زایمان کردم یه ذره خیلی کم شکم دارم هنوز  

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
واسه چی به من گفتن تا 40 روز بعد زایمانت گن نبند 🤔 خودت تو  شیردهی لاغر میشی الان 10 ماهه زای ...

نمیدونم ولیدکتر من گفت ببند منم گن ساعت شنی بستم خیلی تنگ بود البته شیر نمیدم الان شکمم کوچیک شده ولی شله ، واسه توام شله ؟؟

نمیدونم ولیدکتر من گفت ببند منم گن ساعت شنی بستم خیلی تنگ بود البته شیر نمیدم الان شکمم کوچیک شده ول ...

اوله عزیزم منم اول تا 3 ماه شل بود 😬ولی بعدش درست شد 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞