2726

کلا دیجی کالا گرونه همه چیزش،اگه کرم یا محصولات ارایشیش دیدی قیمتش پایین تر از بازار بود مطمعن باش تاریخ انقضاش خیلی نزدیکه،این تجربه من بود

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

من که زیاد خرید میکنم ازشون بعضی جنسا گرونتره چند تومن بعضیا ارزونتر 

من ترجیح میدم بشینم خونه خریدمو بیارن برام 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کلا دیجی کالا گرونه همه چیزش،اگه کرم یا محصولات ارایشیش دیدی قیمتش پایین تر از بازار بود مطمعن باش ت ...

عزیزم تاریخشو زده بود روش ؟اتفاقا الان یه تاپیک زدم در مورد همین .یه کرمو بیرون داره میده ۱۴۵ دیجی زده ۹۰ .دلیلش چیه به نظرت مغازه داررگرون میده یا ...

عزیزم تاریخشو زده بود روش ؟اتفاقا الان یه تاپیک زدم در مورد همین .یه کرمو بیرون داره میده ۱۴۵ دیجی ز ...

مغازه ای که میگی معتبر هست یا نه؟از جای مطمعن خرید کن همیشه،شاید جنس مغازه فیکه

نمیدونم والا،تاریخ و کجا میزنن تو دیجی کالا؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
بله همیشه از اونجا خرید میکنم .ولی دیجی ارزون زده بود 

عزیزم من هروقت دیجی قیمت این چیزارو پایین تر مغازه دیدم یه مشکلی داشته،دیگه خودتون میدونین

بله همیشه از اونجا خرید میکنم .ولی دیجی ارزون زده بود 

عزیزم تو دیجی کالا تاریخ تولید و انقضا کجای محصول میزنه؟من چرا ندیدم،میشه راهنماییم کنی؟

عزیزم تو دیجی کالا تاریخ تولید و انقضا کجای محصول میزنه؟من چرا ندیدم،میشه راهنماییم کنی؟

نه پست اولی که گذاشتمو بخون .پرسیدم از شما تاریخ زده روش .سوالی بود گلم یعنی محصولی که شما خریدی میخواستم ببینم تاریخ زده دیجی یا نه؟اخه من تاحالا از دیجی خرید نکردم 

نه پست اولی که گذاشتمو بخون .پرسیدم از شما تاریخ زده روش .سوالی بود گلم یعنی محصولی که شما خریدی میخ ...

اهان،منم شک کردم عزیزم

نه تاریخ و تو سایت نمیزنه موقع خرید،وسیله که به دستت رسید میبینی تاریخش و 

و معمولا دیجی کالا اینجور چیزا که قیمتش و پایین تر از بیرون زده،تاریخ انقضاشون نزدیکه بخاطر همین ارزون میده